Türk Girişimciyi Uluslararası Yatırımcı ile Buluşturacak İşbirliği

Türk Girişimciyi Uluslararası Yatırımcı ile Buluşturacak İşbirliği

PAYLAŞ

İnovatif proje geliştirenlerle sanayici ve yatırımcıları bir araya getiren ve sektörün lider platformu Liderlervadisi.com ile dünyanın dev melek yatırımcı ağı Keiretsu Forum, yenilikçi fikir sahibi girişimciler ile yatırımcıları bir araya getirecek işbirliklerini açıkladı.

liderlervadisi.com

Birçok alanda varılan işbirliği çerçevesinde, Keiretsu Forum Istanbul’un sunduğu fırsatlar ve yatırım destekleri Liderlervadisi.com’un Fon Merkezi’nde tanımlanacak. İşbirliği çerçevesinde Liderlervadisi.com, fon desteklerini tanıtma ve promosyon programları içerisinde KFI’yi de tanıtarak ilgili girişimcilere ve teknoloji sahiplerine ulaştıracak. Bu işbirliği sonucu, Türk girişimcisi 3 kıtada 37 şubesi ve 1400’ün üzerinde yatırımcı üyesi bulunan Keiretsu Forum ağı ile uluslararası yatırımcılara da açılmış olacak.

Fon yatırım kaynağındaki işbirliği haricinde her iki şirket bilgi paylaşımı ve etkinlikler konusunda da birbirlerine destek verecek. Liderlervadisi.com ve KFI; mevcut girişimcileri ve yatırımcıları her iki platformdan yararlanmak üzere yönlendirecek ve karşılıklı bilgi paylaşımında bulunacak. Taraflar; tanıtım kanallarında işbirliklerini ve faaliyetlerini duyurarak birbirlerine desteklerini de sunacak.

SONY, YÜKSEK DİNAMİK ARALIK TEKNOLOJİLERİNİ SERGİLEDİ


CEVAP VER