Türk Telekom Yeni Faturasız Hat Fırsatları! Kampanyalar Ardı Ardına Geliyor

Türk Telekom paket iptali

Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketlerinden bir tanesi olan Türk Telekom yeni faturasız hat fırsatları ile karşımızda. Şirket uzun bir süredir kullanıcılarına en uygun paketleri hazırlamaya çalışıyordu. İşte merak ettiğiniz bütün detaylar.

.

Türkiye’de sadece birkaç tane telekomünikasyon şirketi bulunuyor. Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone gibi firmalardan oluşan bu kuruluşlar en üst düzeyde hizmet vermek için yoğun çaba harcıyor. Elbette bazı durumlarda çok yoğun bir şekilde eleştirilen bu kuruluşlar, bizim de radarlarımızda. Bunlar içerisinde en önemlileri arasında yer alan Türk Telekom büyük bir kampanya hazırladı. Bu kampanya özellikle de internet yönüyle dikkat çekiyor. İşte bu ilginç fırsatların detaylı listesi.

Türk Telekom yeni faturasız hat fırsatları

yeni faturasız hat

Türk Telekom’a yeni gelen faturasız hat sahipleri, 750 dakika konuşma ve 1000 SMS’in yer aldığı 4 GB internetli paketini aylık 23 TL’ye alabiliyor. Eğer internet ihtiyacınız çok daha yüksekse, paketler arasından en uygun olanı seçme şansını şirket sizlere sunuyor. Bu paketler;

  • 750 dakika+1000 SMS+4 GB paketi 23 TL
  • 750 dakika+1000 SMS+7 GB paketi 27 TL
  • 750 dakika+1000 SMS+10 GB paketi 32 TL
  • 750 dakika+1000 SMS+20 GB paketi ise 45 TL

Olarak belirlendi. Türk Telekom yeni faturasız hat fırsatları bütün kullanıcılara internete doyma fırsatı veriyor. Telekomünikasyon şirketlerini kullanan kişiler genellikle internet paketlerinin olmasına büyük bir önem gösteriyor. YouTube, Instagram ve Facebook gibi platformların çok yüksek miktarda internet harcadığı düşünüldüğünde, çoğu zaman GB’lar yetersiz kalıyor. Sadece Türk Telekom değil; Vodafone ve Turkcell gibi şirketler de çeşitli kampanyalarla internet ihtiyacını karşılamaya çalışıyor.

Trump Koronavirüse yakalanmış olabilir mi? Yaver testi pozitif çıktı!

Herhangi bir telekomünikasyon şirketinde fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, genellikle iki farklı yol sunuluyor. Faturasız hatlar üzerinden yapılan işlemler ve faturalı hatlar üzerinden yapılanlar. Türk Telekom yeni faturasız hat fırsatları çok nadir denk geliyor. Faturalı hat sahibi olduğunuzda, genellikle 12 ay taahhüt vermeniz gerektiği için şirketler sizi garanti müşteri olarak görüyor. Bu nedenle faturalı hatlarda daha fazla kampanya yer alıyor. Ancak şimdiki kampanya gibi durumlarda, faturasız hatlar çok daha avantajlı olabiliyor. Siz Türk Telekom tarafından yapılan bu kampanya hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here