Turkcell TV+ çocuklara karne hediyesi hazırladı

Turkcell TV+
Google News Abone Ol

Turkcell TV+’tan çocuklara karne hediyesi. Turkcell TV+ 20-26 Ocak tarihleri arasında çocuk kanallarını tüm üyelerine hediye ediyor.

Turkcell’in Türkiye’nin her yerinde, her yaştan kullanıcısı tarafından en fazla izlenen dijital TV platfomu TV+, minik izleyicilerini sömestr tatilinde çok eğlendirecek bir karne hediyesi hazırladı.

Mitsubishi Electric Robotu 5G ile buluştu

2019’da 1,5 milyar saat izlenme süresine ulaşan TV+, 20-26 Ocak tarihleri arasında çocuk kanallarını tüm üyelerine hediye ediyor.

Geçtiğimiz yıl en çok çocuklara yönelik dizilerin izlendiği TV+’ın kanalları arasında yer alan; Disney Channel, Disney Junior, Cartoon Network, Baby TV, Duck TV, Minika Çocuk, Minika Go ve TRT Çocuk HD, bir hafta. süresince ücretsiz izlenebilecek.

Turkcell TV+

Minik kullanıcıların tercihlerine göre seçilen Harry Potter Serisi, 4N1K, Tad the Lost Explorer and the Secret of King Midas, The Lion King, Kral Şakir, The Lego Movie ve Wall-E gibi yapımlar, çocukların tatil keyfine keyif katacak.Zengin içeriğiyle her yaştan izleyiciye hitap eden TV+, 2020’de de dünyada ve Türkiye’de ses getiren pek çok film ve diziye ev sahipliği yapacak.


CEVAP VER