Twitch Yeni Özellikleriyle İçerikleri Daha İnteraktif Hale Getiriyor

Twitch yeni özellikleriyle

Twitch yeni özellikleriyle kullanıcıları selamlıyor. Twitch, TwitchCon etkinliğinde duyurduğu yeni özelliklerle platformunu daha interaktif hale getiriyor. TikTok ve Instagram’dan esinlenen yenilikler arasında Twitch için Hikayeler ve Keşfet sekmesi öne çıkıyor.

.

Twitch, Instagram ve Snapchat’ten esinlenerek geliştirdiği Hikayeler özelliğiyle kullanıcılara 24 saat geçerli içerikler paylaşma imkanı sunuyor. Sadece mobil uygulamada yer alacak bu özellikle fotoğraf, video veya klip paylaşmak mümkün olacak. İçerik oluşturucular, Hikayelerinin görünürlüğünü istedikleri şekilde kontrol edebilecek.

Twitch Yeni Özellikleriyle Geliyor

Twitch’in entegre edeceği “Keşfet” sekmesi, içerik oluşturucuların yayın yapmadıkları zamanlarda bile takipçileriyle iletişim kurmalarını sağlayacak. Bu özellik sayesinde içerik oluşturucular, canlı yayınlardan alınan klipleri veya fotoğrafları gönderi olarak paylaşabilecek.

Twitch yeni özellikleriyle

Ayrıca, Twitch, küçük yayıncıların önemli bir aracı olan klipler için yeni düzenleme araçları sunacak ve kliplerin TikTok gibi platformlarda paylaşılmasını kolaylaştıracak. Bu sayede etkileşimi artırmak eskisine göre çok daha kolay olacak.

Twitch Yeni Özellikleriyle Yıl Sonunda Tanıştıracak

Twitch, yayın sırasında görünen reklamlarla ilgili endişeleri de ele alıyor. Yeni özelliklerle birlikte reklamların ne zaman oynatılacağını gösteren bir sayacın sohbete ekleneceği bildirildi. Bu sayede izleyiciler, reklamların ne zaman geleceğini görebilecekler. Twitch, yeni özelliklerin kullanıcılara bu yılın sonuna doğru sunulacağını duyurdu.

Peki sizce Twitch daha başka hangi özellikleri almalı? Konuyla alakalı fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler

>> Twitter Öneriler Kapsamını İyice Genişletiyor: Yeni Bir Sosyal Medya Deneyimine Hazır Olun

. . . .