Ucuz Kablosuz Kulaklıklar: Sizin İçin Seçtik!

Ucuz Kablosuz Kulaklıklar

Ucuz kablosuz kulaklıklar listemizde sizler için en çok tercih edilebilecek fiyat performans odaklı kulaklıkları listeledik. İşte listemiz.

.

Kablosuz kulaklıkların popülasyonlarının son yıllarda arttığını gözlemliyoruz. İlk çıktığı yıllarda söz konusu kulaklıklar ne yazık ki pahalıya satılıyordu. Fakat artık her fiyat segmentine özel olarak kulaklıkları görebiliyoruz. Bazıları 3000-4000 TL’lere kadar çıkabilse de 300 TL’ye dahi kablosuz kulaklık bulmak mümkün. Biz de sizler için uygun fiyatlı performans odaklı kablosuz kulaklıkları sizler için listeledik. Listemizi yaparken 500 TL civarında satılan modellerin yer almasına önem verdik. Ayrıca ürün yorumlarına bakıp kullanıcıların olumlu puanlar verdiği kulaklıkları ekledik. İşte Haziran 2023 itibariyle satın alınabilecek ucuz kablosuz kulaklıklar.

Ucuz Kablosuz Kulaklıklar: Sizin İçin Seçtik!

Haylou MoriPods T33 Kulaklık

Haylou MoriPods T33 Kulaklık

Saplı bir yapıya sahip olan Haylou modeli, sevilen markalar arasında yer alıyor. Xiaomi’nin genellikle giyilebilir teknoloji dalında ürün ürettiği Haylou markasının yeni modeli, Bluetooth 5.2 sürümünü kullanıyor. Bu yüzden gecikmesiz bir performans mümkün. 12 mm’lik sürücüler kullanan modelin ise fiyatı 500 TL civarında. Son dönemlerde 700 TL’lik fiyatı ile satışa sunulan modelin, olumlu oyumlarının olduğunu ve fiyatının düştüğünü görüyoruz.

Lenovo HT28 Kulaklık 

Lenovo HT28 Kulaklık 

Tasarım olarak, önceki modele göre biraz daha hoş duran model, Bluetooth 5.0 sürümüne sahip. 98 dB’lik hassasiyete sahip olan Lenovo’nun kablosuz kulaklık modeli, yine farklı sitelere bağlı olarak 500 TL civarında satılıyor.

Haylou GT6 Kulaklık

Haylou GT6 Kulaklık

Ucuz kablosuz kulaklıklar listemizin üçüncü sırasında da yine Haylou markası yer alıyor. 12 mm’lik sürücüler ve 10m kullanım mesafesi ile dikkat çeken model, 450 TL’lik bir satış etiketine sahip.

Xiaomi MIIIW Conch W200 Kulaklık 

Ucuz Kablosuz Kulaklıklar

Ucuz kablosuz kulaklıklar listemizin son sırasında ise Xiaomi yer alıyor. Apple’ın AirPdos benzeri tasarımı ile dikkat çeken Xiaomi modeli, 400 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Listedeki en ucuz kablosuz kulaklık olmasına karşın, oldukça olumlu yorumlar ile karşımıza çıkıp. Bu yüzden Xiaomi’nin söz konusu kablosuz kulaklık modeli de tercih edilebilir. Önümüzdeki günlerde yeni listeler ile karşınıza çıkmaya devam edeceğiz. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> YouTube Videolarına Dublaj Geliyor | Yeni Sistem Kullanılacak

. . . .