Ucuz Katlanabilir Ekranlı Telefon Galaxy Z Fold6 Geliyor mu?

Katlanabilir ekranlı telefonlar bir süredir hayatımızda. Samsung ve Huawei başta olmak üzere pek çok şirket, bu noktada yatırımlar gerçekleştiriyor ve ürünlerini teknoloji severlerle buluşturuyor. Bu tip cihazlar, yeni teknolojilere ilgi duyan ve farklılık arayan kullanıcıları etkiliyor tabii. Ama öte yandan yüksek fiyat etiketleri sebebiyle erişilebilirlikleri de pek fazla değil. İşte bu noktada da devreye uygun fiyatlı modeller girmeli. Şu an pek fazla seçenek olduğunu söylemek güç ama Samsung, yakın zamanda uygun fiyatlı bir katlanabilir ekranlı telefonla karşımıza çıkabilir. Evet, Galaxy Z Fold6’nın ucuz fiyatlı versiyonundan söz ediyoruz.

Samsung’un pek çok katlanabilir ekranlı telefonu var ve bu pazara yönelik çalışmalarını artırması bekleniyor. Bu tip ürünlerin hem kullanımı zor hem de fiyatları yüksek oluyor genellikle. Bu sebeple de daha hafif ve daha kullanışlı ürünler bekleniyor. Öte yandan, daha uygun fiyatlı modelleri bekleyenler de var. İşte bu haberimiz de onları ilgilendiriyor.

GSMArena’da yer alan bilgilere göre Samsung, yakın zamanda uygun fiyat etiketine sahip bir Galaxy Z Fold6 modelini tanıtabilir. Uygun fiyat etiketi olacağı için pek çok özelliğinin Fold5 ile aynı olabileceği konuşuluyor. Özellikle de kamera diziliminin. Söylentilerin devamında, bu uygun fiyatlı telefon için 799 dolar civarı fiyatın olabileceği konuşuluyor. Evet, aslında pek düşük değil ama katlanabilir ekranlı telefonlar için uygun görülebilir.

Güney Koreli kaynaklar, Galaxy Z Fold6’nın önümüzdeki temmuz ayı itibarıyla görücüye çıkabileceği görüşünde.

Ucuz Katlanabilir Ekranlı Telefon Galaxy Z Fold6 Geliyor mu?

Ucuz fiyatlı katlanabilir ekranlı Galaxy Z Fold6, Samsung’un The Unpacked etkinliğinde tanıtılabilir

Geçtiğimiz sene 26 Temmuz’da Samsung Unpacked etkinliği gerçekleştirilmişti. Yeni bir rapordaki detaylar, bu sene takvimin 2 hafta erkene çekilebileceği yönünde. Yani 12 Temmuz civarı gerçekleştirilebilir. Şehrin ise Paris olması bekleniyor. Tabii son kararı Samsung verecektir.

“Neden daha erken ve neden Paris?” diye soruyorsanız, bunların da basit cevapları var.
Öncelikle, 2024 Yaz Olimpiyatları Paris’te, 2-18 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Dolayısıyla Paris, milyonların odağındaki bir şehir olacak. Samsung, zaten organizasyonun ana sponsoru. Hem bu popülariteden yararlanmak hem de olimpiyatlar başlamadan tüm yeni ürünlerini tanıtmak istiyor.

Yeni detaylar oldukça paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Haberler:

>> iPhone 15 İçin 128GB Dahili Depolama Yeterli mi?