Ucuz Samsung Galaxy S23 Almak İster Misiniz?

Samsung Galaxy S24

Ucuz Samsung Galaxy S23 almak ister misiniz? Eğer cevabınız “Evet” ise, bunun için bir yöntem var. Güney Koreli teknoloji şirketi, resmi websitesi üzerinden bir kampanya gerçekleştiriyor. Bu kampanya kapsamında, artık kullanmadığınız akıllı telefon, tablet, kulaklık ya da akıllı saat gibi ürünleri verebiliyor, karşılığında da indirimler kazanabiliyorsunuz.

Samsung Galaxy S23 ailesi, an itibarıyla en popüler üst seviye Android modeller arasında yer alıyor. Aile, üç modelden oluşuyor ve özellikle S23 Ultra modelinin dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz. Zira bu model, 200MP kamera sensörüne sahip ve S-PEN kalemle de kullanılabiliyor. Böylece isterseniz hızlıca notlar alabiliyor, isterseniz de dijital çizimler gerçekleştirebiliyorsunuz.

Peki ucuz Samsung Galaxy S23 için nasıl hareket edilmeli?

Öncelikle, elden çıkarmak istediğiniz ve Samsung’un da kabul edebileceği en az bir tane elektronik cihazınız olmalı. Bu, bir akıllı telefon da olabilir bir akıllı saat de olabilir…

Vereceğiniz ürünün kabul edilebilmesi ve iyi bir fiyat teklifi alabilmesi için hem kozmetik olarak hâlâ iyi görünüyor olması hem de özelliklerinin hâlâ sorunsuz çalışıyor olması önemli.

Ucuz Samsung Galaxy S23 amacı için öncelikle buraya tıklamalı ve ilgili sayfaya gitmelisiniz.

Samsung, burada size “Değişim Kampanyası” başlığını sunuyor. Aşağıdaki tablodan da görebileceğiniz üzere, size pek çok seçenek sunuluyor. Tabii vereceğiniz cihazın tutarı, almak istediğiniz cihazın tutarından düşük olmak zorunda.

“Peki farklı marka bir ürün verebilir miyim?” derseniz, evet, verebilirsiniz. Yani Sadece Samsung marka ürünlerle sınırlandırma söz konusu değil.

Ucuz Samsung Galaxy S23 seçenekleri…

Ucuz Samsung Galaxy S23 Almak İster Misiniz?

Galaxy S23 akıllı telefon ailesinin Türkiye fiyatları nasıl?

Resmi sitedeki detayları paylaşmak gerekirse…

Galaxy S23’ün başlangıç fiyatı, 25 bin TL,
Galaxy S23 Plus’ın başlangıç fiyatı, 33 bin TL,
Galaxy S23 Ultra’nın başlangıç fiyatı, 41 bin TL.

Galaxy S23 serisi için yakın zamanda güncelleme yayınlanmıştı. Eğer indirmediyseniz, performans artışı ve daha iyi kamera deneyimleri için indirebilirsiniz.

Bu güncelleme paketi sayesinde, özellikle kamera tarafında bazı düzenlemeler ve performans artışları sağlanıyor.

Özellikle oto fokus tarafında bazı sorunların olduğu, çekim yaparken kolay kolay netleme işlevinin çalışmadığını dile getiren kullanıcılar vardı. İşte bu yeni güncelleme, daha hızlı ve kullanışlı oto fokus imkânı sağlıyor. Tabii video çekim esnasında daha iyi stabilizasyonun sağlanması ve zaman zaman görülen yeşil çizgi hatasının da ortadan kaldırılması sağlanıyor.

İlgili Haberler

>> TikTok Yasaklanmalı mı? Halk Ne Diyor? İşte Sonuç!