Uygun fiyatlı Alcatel 3088 tanıtıldı! İşte özellikleri!

Alcatel 3088

Uygun fiyatlı Alcatel 3088 tanıtıldı. Peki, Alcatel 3088 kullanıcılarına neler sunuyor? Telefonun özellikleri haberimizde.

Akıllı telefon pazarına uygun fiyatlı telefonlar ile giriş yapan Alcatel, bugün 3088 isimli modeli ile karşımıza çıktı. Temel özellikleri ile günlük kullanımda büyük kolaylıklar sunan telefon, oldukça uygun fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Telefon; 4.5G LTE hızı, WhatsApp, Facebook ve YouTube gibi hazır yüklenmiş uygulamalarıyla akıcı bir kullanıcı deneyimi sağlamanın yanı sıra arka kamerası ve 1530mAh pil gücüyle “daha akıllı” bir telefon kullanmanın keyfini sunuyor. 

Alcatel 3088

Süper hızlı ve akıcı

Telefon, 4.5G sayesinde 150 Mbps’ye kadar veri hızıyla kusursuz bir şekilde internette dolaşma, sohbet etme ve içerik indirme imkânı sağlıyor.

Samsung Galaxy Note 10 Plus gerçekten en iyi Android telefon mu?

Kullanıcılar, Wi-Fi internet paylaşımını aktif hale getiriyor ve tablet veya diğer cihazlarla kolayca internetini paylaşıyor.

Akıllı özellikler

Telefon geniş uygulama ekosistemiyle kullanıcılarına akıllı özellikler sağlayabiliyor. Telefonda WhatsApp, Facebook ve YouTube gibi uygulamalar cihazda yüklenmiş olarak geliyor. 

Alcatel’in yeni modeli Türkiye’de metalik mavi ve metalik gri renk seçenekleriyle 599 TL’den satışa sunuluyor.