ViewSonic Zero Client ile Kurumsal Ekranlar Çok Daha Akıllı


Monitör ve görüntüleme teknolojisi alanında ürettiği ürünlerle büyük beğeni toplayan ViewSonic, gelecek nesil kurumsal sistemlerde kullanılacak yeni Zero Client Ekranlarını duyurdu.

ViewSonic, sanal masaüstü altyapısı (VDI) kullanıcılarına daha iyi kullanım tecrübesi sağlayacak yeni Zero Client ekranlarını duyurdu. Yeni entegre PCoIP Zero Client ekranlar, ViewSonic’in halihazırda kuvvetli olan masaüstü monitör yelpazesini daha da güçlendirecek.

ViewSonic’in Zero Client çözümleri, kullanıcıların merkezi bir sunucu üzerinden sanal bilgisayarlarına erişebilmesine olanak sağlıyor. Yeni PCoIP Zero Client ile kullanıcılar, yerel bir CPU ya da depolama birimi gerekmeksizin sanal bilgisayarlarına erişebilecekler. ViewSonic’in yeni Zero Client ürünleri, özellikle tasarımcılar, yazılımcılar ya da çift monitör kullanarak iş yapması gerekenler için maksimum verimlilik ve çalışma alanı sunuyor.

SD-Z245-1

En iyi masaüstü kullanım tecrübesini talep eden firmalar için geliştirilen ViewSonic Zero Client ürünleri, güvenlik ve yönetilebilirlik sağlayan VMware Horizon sertifikasına sahip. ViewSonic’in yeni 22 inç ve 24 inçlik SD-Z225 ve SD-Z245 Zero Client entegrasyonlu monitörleri, kullanıcılar için en ileri seviyede verimlilik, daha fazla güvenlik ve daha temiz bir iş alanı sunmayı hedefliyor. VMware Horizon View ve VMware Horizon DaaS için tasarlanan Teradici TERA2321 PCoIP işlemcisine sahip olan SD-Z225 ve SD-Z245 ürünleri, DVI-I ve analog çıkışları sayesinde ikinci ekran olarak bağlandığı zaman çift-ekran verimliliği de sağlıyorlar.

ViewSonic’in Zero Client sertifikasına sahip olan bir diğer ürünü olan SC-Z55 ise mevcut herhangi bir ekranı Zero Client’a dönüştürmeyi sağlıyor. ViewSonic’in tüm Zero Client ürünleri, optimum performans, güvenlik ve ağ uyumluluğu sağlayabilmek için VMware Horizon View sertifikasına sahip.

Özbekistan’ın En Büyük Operatörlerinden UCELL, Netaş’ı Tercih Etti