Canon Océ VarioStream 4000 Modelini Duyurdu


Canon Europe şimdi kadar ürettiği en yüksek çok yönlülüğe sahip yazıcı sistemlerinden biri olan Océ VarioStream 4000 sistemini piyasaya sürdü. 

Yeni tasarlanan toner bazlı, mono tek/çift taraflı kesintisiz besleme çözümü Océ VarioStream 4000, orta ile yüksek baskı hacmine sahip Kurumsal Veri Merkezleri, Baskı Hizmeti Sağlayıcılar ve Ticari Baskı şirketleri için daha fazla esneklik sunmak için geliştirildi.

VarioStream serisine eklenen bu en son ürün, farklı farklı amaçlar için kullanılmak üzere kolayca yapılandırılabiliyor; düşük maliyetli yüksek üretim cihazı, grafik sanatı uygulamaları için yüksek kaliteli baskı cihazı veya MICR (Manyetik Mürekkep Karakteri Tanıma) özellikli bir sistem olarak kullanılabiliyor. 180 ila 1200 ppm arasında değişen hızlar ve A4 boyutuna ikili modda tek ve çift taraflı baskı yapma kapasitesiyle bu kesintisiz beslemeli VarioStream modeli işlemsel, işlemsel/promosyonel ve direkt postalama uygulamaları için ideal.

 VarioStream4000

Yepyeni bir konsept altında, mevcut standartları sektörde çığır açan teknolojiyle birleştiren VarioStream 4000, pazarda rakip tanımayan bir esneklik sunuyor.  Tek veya çift taraflı baskı sistemi olarak yapılandırılabilen VarioStream 4000, tüm iş tiplerinde üstün performans sunmak için kendini kanıtlamış birçok Océ teknolojisini bir araya getiriyor. Océ Hızlı Değişim Geliştirici İstasyonu operatörün uygulamalar arasında hızlı geçiş yapmasını sağlarken, yenilikçi bir toner aktarma tekniği olan Océ Güçlendirlmiş Baskı Kalitesi, pinsiz ve pin beslemeli kağıt dahil olmak üzere geniş çeşitlilikte malzemede yüksek hızlarda yüksek kaliteli grafikler sunuyor.

240, 300 ve 600 dpi veri akışlarında (karışık çözünürlükler de dahil) otomatik çözünürlük tespiti ve değiştirme desteği sayesinde operatörler işi kesintiye uğratmak gerekmeden baskı işleri arasında geçiş yapabiliyor. En yeni güçlü SRA kontrolör teknolojisi donanımına sahip olması sayesinde müşteriler Océ VarioStream 4000 cihazlarını, ürün serilerindeki diğer Canon marka kesintisiz beslemeli makinelere entegre edebilirler. Genelde dijital renkli baskıyla üretilen baskı işleri bile VarioStream 4000 ile ön baskı modifikasyonları yapılmadan basılabilir.

Dassault Systèmes’ten 3DXCITE Hamlesi