vivo V25 5G Türkiye’de Satışa Sunuldu! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

vivo’nun Türkiye’de “Her Anıya Değer” sloganıyla kullanıcılarla buluşturduğu yeni vivo V25 5G modeli, amiral gemisi seviyesindeki kamera teknolojisiyle yaratıcılığı yeni bir boyuta taşıyor. İşte ürünün detayları.

vivo V25 5G, Türkiye’de satışa sunuldu. Ürün, tasarımı, ekran kalitesi ve pil performansı gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. Şimdi isterseniz biraz daha detay verelim.

V25 5G’nin 64MP OIS ultra algılamalı arka kamerası, bulanık çekimleri en aza indiriyor, daha uzun pozlama süresini destekleyerek loş ışık koşullarında bile daha parlak görüntüler ve videolar çekilmesini sağlıyor.

Renk Değiştiren Florit AG Cam sayesinde telefonun arka paneli güneş ışınlarına ve UV ışığına maruz kaldığında renk değiştirerek kullanıcıların dinamik kişiliklerini yansıtıyor. vivo V25 5G, yüksek enerji verimliliği oranına ve mükemmel kapasiteye sahip güçlü işlemcisi, en yeni soğutma teknolojisi ve hızlı şarj yetenekleri ile, kullanıcılara uzun ömürlü ve sorunsuz bir telefon deneyimi sunuyor.

vivo V25 5G Türkiye'de Satışa Sunuldu! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

vivo V25 5G, sıkı kalite kontrol testlerinden başarıyla geçti

13.999 TL’den başlayan satış fiyatı ile teknoloji mağazaları ve myvivoshop.com.tr’de satışa sunulan vivo V25 5G, vivo mühendisleri tarafından 42.000 kez düşme, 6000 defa USB takma çıkarma, -20/-50 derece ekstrem çalışma ortamı sıcaklığı, toza-suya dayanıklılık sertifikası IP54 gibi zorlu testlere maruz bırakıldı ve bu testlerden başarıyla geçti.

Portreleri gece karanlığında sezgisel görüntüleme teknolojisiyle aydınlatın

Yükseltilmiş OIS (Optic Image Stabilisation – Optik Görüntü Sabitleme), EIS özelliklerine sahip 64MP OIS ultra algılamalı arka kamera ve 8MP geniş açılı kamera ile donatılmış V25 5G, mükemmel bir görüntüleme deneyimi sunuyor ve kullanıcıların yüksek kalitede süper geniş açılı kareleri kolaylıkla yakalamalarını sağlıyor. Optik Görüntü Sabitleme özelliği, fotoğraf çekilirken oluşan titremeyi gideriyor, mükemmel sarsıntı önleme performansı ile karanlık ortamlarda ve loş ışıkta bile son derece kaliteli fotoğraflar çekmenize olanak veriyor.

Renk değiştiren yenilikçi tasarım

7.79 mm inceliğe ve 2.5D gövdeye sahip olan V25 5G, hafif ve ince gövdesi ile kullanıcıların ellerine rahat bir şekilde oturuyor. vivo, ilk kez V23 serisinde ortaya koyduğu, cihazların arka panelinin UV ışığına maruz kaldığında farklı açılarda farklı renklere dönüşmesini sağlayan devrim niteliğindeki Renk Değiştiren Florit AG Cam özelliğini V25’te de sürdürüyor. Gün Doğumu Işıltısı renkli V25 5G’nin arka kapağı, güneş ışığına maruz kaldığında renk değiştiriyor, kapağın rengi altın sarısından kırmızımsı turuncuya dönüyor.

Enerji tasarruflu ve yüksek performanslı yonga setleri ile güçlendirildi

Yüksek enerji verimlilik oranına ve 8GB RAM + 8GB genişletilmiş RAM’e sahip MediaTek Dimensity 900 işlemcisi ile vivo V25 5G, kullanıcıların zorlu oyunları kesintisiz oynamalarını ve çeşitli uygulamalar arasında çoklu görevleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlıyor.

Cihazın yüksek kapasiteli 4500mAh pili sayesinde kullanıcılar tek şarjla telefonlarını uzun süre sıkıntı yaşamadan kullanabiliyor. 44W Flaş Şarj desteği ile telefon 15 dakikada %35, 30 dakika içinde %61, 63 dakikada %100 şarj oluyor. Telefon yüzde 100 şarjla kullanıma başlandığında kullanıcılar 17 saate kadar YouTube videosu izleyebiliyor, 15 saate kadar müzik dinleyebiliyor ve 5 saate kadar fotoğraf çekebiliyor.

İlgili Haberler

>> “Dijital Yol” KOBİ’lerin Rekabet Edebilirliklerini Artırıyor