Vivo X100 Tanıtım Tarihi Belli Oldu: Türkiye’ye Gelecek mi?

Vivo X100 tanıtım

Vivo X100 tanıtım tarihi belli oldu. İşte tanıtılacak olan seriye ait 3 modelin fiyatı ve sunduğu tüm özellikler.

Vivo’nun X100s ve X100 Ultra gibi yaklaşan amiral gemileri hakkında çıkan söylentiler, merak uyandırıcıydı. Ancak, öne sürülen tüm iddialar arasında dikkat çeken bir detay vardı: lansman tarihi. Hafta sonu boyunca, Vivo sonunda bu iddiaları netleştirdi ve X100s, X100s Pro ve X100 Ultra’nın resmi tanıtımının 13 Mayıs’ta gerçekleşeceğini (SparrowNews aracılığıyla) doğruladı. Bu üç amiral gemisi de Çin’de tanıtılacak ve Zeiss ile yapılan işbirliğiyle güçlü kamera özellikleri sunacak. İşte yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Vivo X100 Tanıtım Tarihi Belli Oldu: Türkiye’ye Gelecek mi?

Vivo, fiyatlandırma konusunda henüz detay vermemiş olsa da, üç amiral gemisi artık Çin web sitesinde listeleniyor. Müşterilerin seçebileceği çeşitli seçenekler arasında farklı bellek ve depolama seçenekleri bulunuyor. Hem Vivo X100s Pro hem de Vivo X100 Ultra üç farklı renkte (siyah, titanyum, beyaz) satışa sunulacakken, X100s dört farklı renkte (siyah, mavi, titanyum, beyaz) tüketicilere sunulacak. Tasarım açısından, Vivo’nun amiral gemileri benzer bir görünüme sahip olacak, ancak iç bileşenler arasında önemli farklar olacak.

Vivo X100 tanıtım

X100s ve X100s Pro’nun MediaTek’in 9300+ yonga setini kullanması beklenirken, X100 Ultra’nın Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisini barındırması bekleniyor. Bu yeni amiral gemilerin en önemli özelliği ise Carl Zeiss ile işbirliğiyle tasarlanan kameralar olacak. Yakın gelecekte X100s Pro, X100s ve X100 Ultra kameralarıyla ilgili daha fazla detayın açıklanması bekleniyor. Bu nedenle, gelişmeleri takip etmeye devam etmek önem taşıyor.

Vivo’nu Türkiye’de faal olarak hizmet veren bir şirket olduğunu biliyoruz. Fakat Türkiye’de aktif olarak satışa sunulan akıllı telefonlara baktığımızda, Vivo’nun genellikle giriş ve orta segment akıllı telefonlarının geldiğini görüyoruz. Bu yüzden eğer bir sürpriz olmazsa Vivo’nun X100 serisine ait 3 model de Türkiye’ye giriş yapmayacaktır. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Böylece seriye ait Vivo X100s, X100s Pro ve X100 Ultra’nın gelip gelmeyeceği hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Odine 5G Çalışmalarında İlk Fazı Başarı İle Tamamladı