Vivo X100s Lansmandan Önce Görüntülendi: Dev Kameralı Telefon!

Vivo X100 tanıtım

Vivo X100 lansmana kısa bir süre kala ortaya çıktı. İşte markanın yeni kamera odaklı telefonunun fiyatı ve sunduğu tüm özellikler.

Bu ay piyasaya sürülen vivo X100s, son zamanlarda resmi bir tanıtımda göründü ve şimdi Weibo’da ortaya çıkan canlı görüntülerle daha yakından inceleniyor. Arka kısmı, dairesel bir kamera adasına sahip olan yeni modele benziyor. Ancak, X100’ün kamera modülü Ay Halo tasarımına sahipken, X100s’in tasarımı X100 Pro’nun Sun Halo tasarımına benziyor ve bazı kamera özellikleri kameraların etrafındaki halka üzerinde yazılı.

Vivo X100s Lansmandan Önce Görüntülendi: Dev Kameralı Telefon!

Kamera modülünde ayrıca bir ZEISS logosu bulunuyor, bu da yeni modelin kameralarının ZEISS T* kaplama ve Portre Modu için ZEISS Stilleri ile gelebileceğini işaret ediyor. Ayrıca, vivo X100 ve X100 Pro ile tanıtılan ZEISS’ın Çok Odaklı Portre sistemine de sahip olabilir. Bununla birlikte, vivo X100 ve X100 Pro’nun aksine X100s, düz bir ekrana ve düz bir çerçeveye sahiptir.

Vivo X100

Ekranda selfie kamerası için ortalanmış bir delik bulunurken, sağ taraftaki çerçeve ses düğmesi ve güç düğmesini barındırıyor. Çerçevede ayrıca metal bir yapıyı düşündüren anten çizgileri var. Vivo X100s, Dimensity 9300+ SoC tarafından desteklenecek ve görüntü düzenleme için yapay zekayı destekleyecek. Önümüzdeki günlerde yeni model ve X100 Ultra hakkında daha fazla bilgi edinmek için takipte kalın. Bu arada, daha fazla detay için vivo X100 ve X100 Pro incelemelerini okuyabilir veya X100 Pro’nun video incelemesini izleyebilirsiniz.

Vivo’nun üst segment telefonları genellikle Türkiye pazarına gelmiyor, bu nedenle X100s’in de Türkiye’ye gelmesi beklenmiyor. Markanın genellikle orta segment ve giriş seviyesi cihazlarına odaklandığı göz önüne alındığında, üst düzey modellerin Türkiye’ye gelmemesi sürpriz olmayacaktır. Bu durumda, yeni modelin Türkiye’de resmi olarak satışa sunulması pek de mümkün görünmüyor. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye’ye gelme ihtimali ve fiyatı hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkaktır. Vivo’nun tanıtacağı modelleri hakkında yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

ilgili Haberler

>> NASA 226 Milyon Km Uzaktan Hızlı İnternet Bağladı – Rekor Kırdı