vivo X90 Dakikalar İçerisinde Şarj Olacak!

Vivo X100

vivo X90 modeline ilişkin yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte hızlı şarj desteğine sahip olacak yeni model hakkında ortaya çıkan tüm sızıntılar.

Son yıllarda ülkemizde de resmi olarak hizmet veren Vivo’nun genellikle uygun fiyatlı modelleri ile karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Tabii ki bu uygun model algısının giriş seviye akıllı telefon olarak belirlenmediğini belirtelim. Yani söz konusu marka, orta ve üst segment modellerle de karşımıza çıkıyor olsa da piyasaya göre daha uygun bir fiyattan sunuluyor. Yakında karşımıza çıkacak Vivo X90 modelinin, fiyatı hakkında henüz ortaya çıkan bir detay olmasa da, aynı işlemci ile piyasaya sürülecek olan diğer markaların amiral gemisi modellerinden daha uygun fiyata sahip olması bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde söz konusu model hakkında bazı teknik ayrıntılara erişebilmiştik. Sonunda vivo X90 modelinin tasarım ayrıntıları ve sunacağı diğer özellikler ortaya çıktı. İşte ülkemizde de satışa sunulacağı iddia edilen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

vivo X90 Dakikalar İçerisinde Şarj Olacak!

Vivo X90 serisi ise birlikte 3 modelin bizleri karşılaması bekleniyor. Bu modeller, Vivo X90, X90 Pro ve X90 Pro Plus olacak. İddialara göre serinin en güçlü modeli Pro+ versiyonu Snapdragon 8 Gen 2 yongası ile gelecek. Söz konusu modelin, 8 Gen 2 işlemcisine sahip ilk modellerden biri olması bekleniyor. Düz X90 modelinde ise MediaTek tarafından geliştirilen Dimensity 9200 yongası bizleri karşılayacak. Ayrıca seriye ait tüm modellerde 120W hızlı şarj desteği bulunacak. Bu sayede 5 dakika gibi kısa sürede edilen şarj ile tüm gün rahatlıkla idare edilebilecek. Aynı zamanda 20 dakika gibi bir sürede tam şarja ulaşması bekleniyor.

vivo X90

Pil tarafında ortaya çıkan bilgilere göre üç telefonun da pil tarafında çift hücreli pil teknolojisinden yararlanacağı ortaya çıktı. Vivo X90 modeli, 4.700 mAh’lık bir pil kapasitesi ile kullanıcıları karşılayacak. Serinin Pro modeli ise, 4.870 mAh’lık bir pile sahip olacak. Vivo X90 serisinin, hem kamera tarafında hem de performans tarafında en güçlü modeli olarak anılacak X90 Pro+ modelinde ise 5.000 mAh’lık devasa pil kapasitesinin karşımıza çıkması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni modeller hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> WhatsApp Alternatifi Uygulamalar Kullanabilirsiniz: İşte Öne Çıkanlar