Vivo Y35 Tanıtıldı: Türkiye’de Yok Satar!

Vivo Y35

Vivo Y35 modeli tanıtıldı. İşte orta segmente yeni üye olarak gelecek Türkiye ihtimalli modelin fiyatı ve sunduğu tüm özellikler.

.

Vivo, yıllardır ülkemizde resmi olarak hizmet veren bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Her segmentten akıllı telefonları ile bilinen vivo, genellikle uygun fiyatlı modelleri ile de tercih ediliyor. Ülkemizde halihazırda satışa sunulan giriş-orta segment akıllı telefonlara baktığınıza genellikle vivo modellerinin sıklıkla tercih edildiğini görmekteyiz. Geçtiğimiz günlerde Vivo Y35 modelinin tanıtılacağı tarih ve fiyat bilgisine ilişkin bazı iddialar ortaya atılmıştı. Fakat henüz bir kesinlik söz konusu değildi. Sonunda orta segment olarak satışa sunulan model, Endonezya’da piyasaya sürüldü. Söz konusu model 4G destekli olduğu için ülkemizde de tanıtılacağına dair iddialar mevcut. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali üzerine yeni ayrıntılar sızdırılacaktır. İşte Vivo Y35 modelinin fiyatı ve özellikleri.

Vivo Y35 Tanıtıldı: Türkiye’de Yok Satar!

Vivo Y35

6.58 inçlik Full HD+ ekran ile bizleri karşılayan model, damla çentikli ekran tasarımuna sahip. Ayrıca IPS LCD bir panel kullandığını ve 60 Hz tazeleme oranına sahip olduğunu ekleyelim. teknik tarafa baktığımız zaman Qualcomm imzalı Snapdragon 680 yongasını görüyoruz. Bu yonga setini desteklemek için ise 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı karşımıza çıkıyor. Genellikle giriş-orta segment akıllı telefonlarda 3 GB veya 4 GB RAM seçenekleri bulunuyordu. Fakat Vivo’nun yeni modelinde, işlemcisine göre gereğidnen fazla RAM kullandığını söyleyebiliriz. Tabii ki bu durumu bir pazarlama stratejisi olarak değerlendirirsek, 8 GB RAM‘e sahip, ortalama işlemci ile gelen bir telefonun, rakiplerine nazaran daha çok tercih edilebileceğini söyleyebiliriz.

Vivo Y35

Kamera tarafında 50 MP ana kamera 2 MP makro kamera ve 2 MP derinlik lensinin bulunduğunu görüyoruz. 5000 mAh pil ile gelen model, bu pili desteklemek için 44W hızlı şarja da sahip. 225 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olan modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor. Fakat ülkemizde uygun fiyatlı 4G destekli modellerin ilgi gördüğünü biliyoruz. bu yüzden Vivo Y35 modelinin de Türkiye’ye gelmesi bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali netleşecektir. Takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Poco M4 Duyuruldu! En Ucuz Poco Modellerinden

. . . .