VMware EMEA yönetim ekibini güçlendiriyor

VMware araştırması Carbon Avoidance Meter VMware, VMware Cloud on Dell EMC VMware vRealize bulut yönetim platformu VMware, güvenlik duvarı, VMware Yazılım Tanımlı Güvenlik Duvarı Mobil dünya kongresi Mobile World Congress VMware, AWS Outposts Dijital dönüşüm, bankacılık sektörü, Vmware,
Google News Abone Ol

VMware EMEA yönetim ekibini güçlendirmek için yeni atamalar ile karşımıza çıktı. VMware cephesinde yaşanan son gelişmeler haberimizde.

Kurumsal yazılımların lider ve yenilikçi markası VMware Inc. (NYSE: VMW), Kasım 2019’da EMEA Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak terfi eden Luigi Freguia yerine Sylvain Cazard‘ın VMware Merkez EMEA Başkan Yardımcısı olarak atandığını açıkladı. Freguia’nın terfi duyurusu, EMEA’nın eski başkanı Jean-Pierre Brulard’ın Maurizio Carli yerine küresel satış liderliğine geçişinin bir parçası olarak açıklanmıştı.

Üç yıl Fransa’da Ülke Yöneticiliği yapan ve birkaç yıl küresel müşterileri yöneten Sylvain Cazard, VMware’ın yazılım tanımlı veri merkezi işlerini (SDDC) iki yıl boyunca başarılı bir şekilde yürüttü. Cazard yeni görevinde Almanya, Avusturya, İsviçre, Rusya/Bağımsız Devletler Topluluğu, İsrail ve Doğu Avrupa’daki işlerin, satışların ve operasyonların büyümesinden sorumlu olacak.

vmware

Cazard’dan boşalan Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’nın (EMEA) SDDC liderliği koltuğunu da Nick Cross devralıyor. Oracle, Dell/EMC, Pillar Data Systems ve Morse gibi şirketlerde 20 yıllık deneyime sahip Nick Cross, yakın zamanda VMware EMEA’nın HCI ekibini yönetiyordu.

VMware Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı Luigi Freguia, konuyla ilgili şunları söyledi: “İki yıl boyunca SDDC işimizi mükemmel bir şekilde yöneten Sylvain’e teşekkür ediyorum. Sylvain’in liderliğinde CEMEA bölgesini çok yetenekli ellerde bırakıyorum ve yeni görevinde onunla çalışmaya devam etmeyi dört gözle bekliyorum.”

“Aynı zamanda Nick Cross’a da EMEA yönetim ekibine hoş geldin demek istiyorum. Nick’in muhteşem bir geçmişi var ve VMware Cloud Foundation ile HCI ürünlerimizin başarısında çok büyük rolü bulunuyor. Nick’in sektör bilgisi ve geçmiş deneyimler göz önünde bulundurulduğunda kendisinin EMEA yönetim ekibine büyük katkılar sağlayacağını ve geçmişle gelecek, bina içindeki varlıklarla bina dışındaki varlıklar ve hibrit bulutun büyük değer ve gücü arasındaki köprü görevi gören SDDC’yi daha da ileriye taşıyacağını söyleyebilirim. Bu değişiklikler EMEA yönetim ekibini güçlendirirken aynı zamanda VMware’ın EMEA’daki liderlerinin yetkinliğini de gözler önüne seriyor.”


CEVAP VER