WhatsApp Paralı Oluyor: İşletmeler Yeni Özelliklerden Faydalanabilecek!

WhatsApp Paralı

WhatsApp paralı olacak. İşte işletme profillerine yeni avantajlar sağlayacak yakında sunulacak ücretli paket hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Son zamanlarda WhatsApp tarafında yeni özelliklerin kullanıcıların karşısına çıktığını biliyoruz. Her yıl yeni özellikler ile karşımıza çıkan WhatsApp, en son yayınlanan köklü güncellemede, sesli mesaj tarafında yeni özellikler kullanıcıların karşısına sunulmuştu. Son güncelleme sayesinde, sesli mesajları dinlerken hızlandırmak mümkün hale geliyordu. Bununla beraber geçtiğimiz aylarda yayınlanan bir güncelleme ile, mesajlara emoji ile tepki vermek mümkündü. Yakında yayınlanacak olan güncelleme ise WhatsApp’ın işletme profillerini ilgilendiriyor. WhatsApp tarafından yakında yayınlanacak olan güncelleme ile birlikte işletme profilleri, yeni avantajlara sahip olacak. Fakat bu avantajların ücretli olarak sunulacağını belirtelim. İşte yakında tüm kullanıcılara sunulacak olan özellik hakkında tüm detaylar.

WhatsApp Paralı Oluyor: İşletmeler Yeni Özelliklerden Faydalanabilecek!

Söz konusu hizmetin henüz resmî olarak tüm kullanıcılara gelmediğin, fakat yeni özellik hakkında çoğu detayı biliyoruz. Çünkü WhatsApp paralı versiyonu, şuanda Beta versiyonunun kullanan işletmeler tarafından test ediliyor. Beta versiyonunda, WhatsApp işletme profilini kullanan kullanıcılar, çoğu ayrıcalıktan yararlanacak. Şuanda yalnızca Beta kullanıcıları, Premium abonelik ile işletmeler, her üç ayda bir değiştirilebilen özelleştirilebilir bir iletişim bağlantısına sahip olabilecek. Telegram da geçtiğimiz aylarda getirdiği Premium abonelik sistemi ile benzer bir özelliği kullanıcılarına getirmişti

WhatsApp Paralı

WhatsApp paralı versiyon ile birlikte işletmeler, aynı anda en fazla 10 cihaz ile bağlanabilecek. Bu şekilde işletmeler, çalışanları ve yetkilileri ile beraber WhatsApp profillerini yönetebilecek. Genel olarak değerlendirdiğimizde, ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan bir uygulamanın, verilerimizi işlediğini ve bu sayede önemli gelirler elde ettiğini biliyoruz. Bu yüzden WhatsApp’ın, getirdiği yeni özellikleri ücretsiz sunması daha iyi olabilirdi. Fakat Telegram uygulamasında söz konusu uygulama ücretli olduğu için WhatsApp’ın ücretsiz yapması da garip durabilirdi.

Aynı zamanda bu özelliğin, henüz tüm kullanıcılara ulaşamayabileceğini belirtelim. Önümüzdeki günlerde bu özelliğin tüm kullanıcılar için kullanılabilir olacağı tarihe ilişkin yeni ayrıntılar belli olacaktır. Fakat tahminlerimiz, önümüzdeki günleri gösteriyor. Yeni WhatsApp güncellemesi hakkında daha fazla detaydan haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Tim Cook Metaverse Hakkında İlginç Açıklamalar Yaptı: Artırılmış Gerçeklikte Yeni Dönüm Noktası