WhatsApp Yepyeni Özelliği Test Etmeye Başladı | İşte Detaylar

WhatsApp yepyeni özelliği

WhatsApp yepyeni özelliği test etmeye başladı. WhatsApp, kullanıcı deneyimini geliştirmek için Sohbetleri Filtreleme özelliği üzerinde çalışıyor. Bu özellik sayesinde WhatsApp kullanıcıları, önemli mesajları daha kolay bir şekilde bulabilecekler.

WABetaInfo tarafından yayınlanan habere göre WhatsApp, şu anda Sohbetleri Filtreleme özelliği üzerinde çalışıyor. Bu yeni özellik, Sohbetler bölümünde “Tüm Mesajlar”, “Okunmayanlar”, “Kişisel” ve “İş” gibi seçenekler sunacak. Kullanıcılar bu seçenekleri kullanarak sohbetleri filtreleyebilecekler.

WhatsApp Yepyeni Özelliği | Kullanışlılık ve Kolaylık İçin Güncelleme

WhatsApp’ın yeni Sohbetleri Filtreleme özelliği, kullanıcıların karışık sohbetlerinde kaybolan önemli mesajları bulmalarına yardımcı olacak. Bu özellik, özellikle çok sayıda mesaj alan kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlayacak.

WhatsApp yepyeni özelliği

Aslında, WhatsApp’ın Mevcut Mesajları Filtreleme özelliği zaten vardı, ancak kullanıcılar tarafından pek kullanışlı bulunmuyordu. Yeni güncelleme ile WhatsApp, bu özelliği daha kullanıcı dostu hale getirmeyi hedefliyor. Özellikle son dönemlerde gelen eleştiriler nedeniyle WhatsApp daha fazla özellik sunmaya çalışıyor. Böylece gelen eleştirileri dengeleme amacında.

WhatsApp Yepyeni Özelliği Beta Aşamasında

WhatsApp’ın yeni Mesajları Filtreleme özelliği, Android için beta aşamasında olan 2.23.14.17 sürümünde fark edildi. Ne zaman tüm kullanıcılara sunulacağı henüz bilinmemektedir. WhatsApp, bazen yeni özelliklerini kullanıcılara sunma konusunda esnek olabilmektedir.

Ayrıca, WhatsApp geçtiğimiz günlerde yeni Mesaj Taşıma özelliğini kullanıma sundu. Bu özellik, kullanıcılara Android’den Android’e, iOS’dan iOS’a veya çapraz şekilde sohbetlerini aktarma imkanı sağlamaktadır. Kullanıcılar bu yeni özellikle verilerini kolaylıkla taşıyabilirler.

İlgili Haberler:

>> WhatsApp, Artık WhatsApp’ta! Peki Bu Ne Demek? İşte Yeni Özellik