Xerox ConnectKey, yazıcıları iş yeri asistanlarına dönüştürüyor

Xerox ConnectKey, yazıcıları iş yeri asistanlarına dönüştürüyor

Xerox ConnectKey

Sıklıkla değişim gösteren bu ofis ortamına uyum sağlamanın cevabı Xerox ConnectKey Teknolojisinde. Kopyalama, tarama, faks çekmenin ötesinde çeviri yapma, paylaşma ve elektronik doküman üretme gibi özellikleri kullanıcılara sunan Xerox ConnectKey Teknolojisi, bugünün iş yeri asistanları olarak adlandırılıyor.

Yeni nesil mobil çalışma anlayışını temsil eden, sahip olduğu birçok özellikle bir ilk olan bu yeni ofis asistanları, akıllı telefon ve tablet cihazlarla kablosuz bağlantı kuruyor, bulut sistemlerle entegre çalışıyor, yani dokümanları kolaylıkla Dropbox, Office 365 ve Google Drive gibi popüler bulut platformlarına gönderilebiliyor veya buluttaki dosyaların cihaza getirilebilmesini sağlayabiliyor. Böylelikle ofisten bağımsız mobil çalışmayı mümkün hale getiriyor.

Xerox ConnectKey Teknolojisi, yeni iş zorluklarını çözme özgürlüğü veriyor

Xerox’un yeni nesil ofis asistanları bütün bunları yaparken tablet ve akıllı telefon benzeri dokunmatik ekran ile kullanıcılara gerçek bir mobil deneyim ve kullanım kolaylığı sunuyor. Xerox ConnectKey teknolojisinin kullanıcılara sunduğu mobil bağlantı özellikleri, iş yapış şekillerini hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor.

Artan akıllı telefon ve tablet kullanımı, ofisten bağımsız mobil çalışmayı da günden güne yaygınlaştırıyor. 2020 yılına gelindiğinde dünya nüfusunun yüzde 70’inin akıllı telefon kullanacağı öngörülüyor. Dünya çapındaki çalışanların yüzde 57’si ise şirket verilerine kendi akıllı telefonu veya tableti aracılığıyla erişiyor. Eski yöntemlerle vedalaşma zamanı çoktan geldi. ConnectKey Teknolojisi, kullanıcılara daha üretken olma ve yeni iş zorluklarını çözme özgürlüğü veriyor.

Veeam, hiper erişilebilir şirketler stratejisini açıkladı


CEVAP VER