Xiaomi 12T Pro Özel Versiyon İle Geliyor: Hem de Sınırlı Sayıda!

Xiaomi 12T Pro

Xiaomi 12T Pro modeli özel üretim bir görünüm ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İşte yalnızca 2.000 adet üretilecek olan model hakkında detaylar.

Xiaomi’nin her yıl iki güçlü akıllı telefon serisi ile karşımıza çıktığını belirtelim. Yılın sonlarına doğru Xiaomi 11-12 gibi amiral gemisi telefon serisi karşımıza çıkarken, sonraki yılın ortalarında ise, T serisine ait modelleri sunuyor. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Xiaomi 11T modelleri bir hayli ilgi görmüştü. Geçtiğimiz aylarda ise ülkemizde de satışa sunulan Xiaomi 12T ve 12T Pro modellerinin yine ilgi gören akıllı telefonlar arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Xiaomi 12T 18.000 ₺’lik bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkarken, serinin Pro modelinin 24.000 TL’lik bir fiyat etiketi bulunuyor. Genel olarak değerlendirdiğimizde, güçlü işlemci, kamera ve şarj özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken bir seri olduğunu söylersek, yanlış olmaz.

Xiaomi 12T Pro Özel Versiyon İle Geliyor: Hem de Sınırlı Sayıda!

Xiaomi 12T Pro

Xiaomi’nin 12T Pro modeli için duyurduğu Daniel Arsham sürümü olarak geçen modelinin, tasarım tarafında, ana modelden çok daha farklı olduğunu söyleyebiliriz. Dış ölçüleri aynı olsa bile görünümüne ekstradan kaplama yapıldığını ve heykel figürleri ile çağdaş bir sanat görünümüne sahip olduğunu görüyoruz. Xiaomi 12T Pro modelinin, yalnızca 2.000 adet stok ile sınırlı olan özel görünümlü versiyonu, serinin ana modeli ile aynı teknik özelliklere sahip olacak. Yani Xiaomi 12T Pro modeli, Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setine ve 200 MP kameraya sahip 12/256 GB’lık bir sürümü olacak. Fakat arka panel, açı altında farklı şekilde parlayan bakır renkli kristallere sahip özel bir yeşil renk ile gelecek.

Xiaomi 12T Pro

6.67 inçlik AMOLED bir ekran ile gelecek model 5000 mAh pil kapasitesine sahip olacak. Ayrıca pili desteklemek için ise 120W hızlı şarja sahip olması bekleniyor. 899 Euro’luk bir fiyat etiketine sahip olan Xiaomi 12T Pro modelinin yeni görünümü, yalnızca 2.000 adet üretilecek. İlk olarak 5 Aralık tarihinde ön siparişe açılacağını ve 16 Aralık tarihinde de mi.com üzerinden satışta olacağını ekleyelim. fakat Xiaomi 12T Pro modelinin heykel görünümüne sahip kristal yeşili versiyonunun ülkemizde satılacağına dair henüz bir detay bulunmuyor.

İlgili Haberler

> Yılın SAP Dönüşüm Ödülleri 2022 sahiplerini buldu