Xiaomi 13T Fiyat Performans Canavarı Olarak Geliyor

Xiaomi 13T fiyat performans

Xiaomi 13T fiyat performans yönüyle geliyor. Xiaomi’nin beklenen modeli 13T’nin özellikleri nihayet belli oldu. Fiyat performans odaklı olarak tasarlanan bu akıllı telefon, birçok üstün özellikle kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Xiaomi 13T modeli, büyüleyici bir görüntü sunacak 1,5K çözünürlüklü 144 Hz yenileme hızına sahip 6,7 inçlik AMOLED bir panele sahip olacak. İnce çerçeveler ve delikli ekran tasarımı sayesinde maksimum ekran kullanımı sağlanacak. Bu da daha geniş ve etkileyici bir görsel deneyim sunacak.

Xiaomi 13T Fiyat Performans

Henüz kesinleşmemiş olsa da, akıllı telefonun gücünü Dimensity 9200 Plus veya Snapdragon 7 Plus Gen 2 işlemcilerinden biriyle sağlaması bekleniyor. Bu sayede akıcı bir performans ve yüksek hızlı işlemlerle kullanıcıların beklentilerini karşılayacak. Ayrıca, 5.000 mAh’lik büyük bir batarya ve 67W hızlı şarj desteği sayesinde cihaz uzun süre dayanacak ve hızlı bir şekilde şarj edilebilecek.

Xiaomi 13T fiyat performans

Xiaomi 13T, 8/12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama seçenekleriyle kullanıcılara geniş depolama alanı sunacak. Bu da bol miktarda veri, uygulama ve medya depolama imkanı sağlayacak. Fiyat performans açısından oldukça cazip olan bu akıllı telefon, 599 sterlinlik etiketiyle dikkat çekecek. Bu fiyat, sunduğu özellikler göz önüne alındığında oldukça rekabetçi bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Xiaomi 13T Fiyat Performans Detayları

Sızan bilgilere göre, 13T Pro modeli de oldukça etkileyici. 12 GB RAM ve 512 GB dahili depolama alanıyla premium bir seçenek sunacak olan bu model, 799 sterlinlik bir fiyat etiketine sahip olacak. Bu fiyat, kullanıcılara yüksek performans ve geniş depolama alanı sunan üst düzey bir cihaza erişim imkanı tanıyacak.

Xiaomi, henüz resmi lansman tarihini açıklamamış olsa da, 13T modellerinin 1 Eylül tarihinde tanıtılacağı söyleniyor. Fiyat performans odaklı tasarımı ve sunduğu üstün özelliklerle Xiaomi 13T serisi, kullanıcılar arasında büyük ilgi uyandırmaya aday görünüyor.

İlgili Haberler:

>> Xiaomi Destek Süresi Biten Popüler Modeline MIUI 14 Güncellemesi Sunuyor