Xiaomi Civi 3 Beklenmeyen İşlemci İle Geliyor!

Xiaomi Civi 3

Xiaomi Civi 3 hakkında haberler yapan sızıntıcılar şaşırtacak bir gelişme yaşandı. Söz konusu model beklenmedik bir işlemci ile gelecek. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Xiaomi’nin Çin’e özel olarak ürettiği Civi modellerinin bir hayli beğenildiğini biliyoruz. Performans odaklı orta segment telefonlar arasında sıklıkla tercih edilen seri hakkında birçok detay ortaya çıkmıştı. Serinin Tğm. modellerinde Qualcomm imzası taşıyan işlemciler kullanıcılarken, Dimensity yonga seti ile gelen Civi 3 modeli şaşırttı. Ayrıca Türkiye’de resmî olarak satışa sunulmasa da, resmî olmayan kanallar ile Civi serisi modellerini satın almak mümkün olduğu için Türkiye’deki kullanıcıları da ilgilendirebileceğini belirtelim. Resmî garantili olarak satışa sunulmasa bile Türkiye’de de kullanılan modeller arasında yer alıyor. İşte serinin üçüncü modeli Civi 3 hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Xiaomi Civi 3 Beklenmeyen İşlemci İle Geliyor!

Yakında Çin’e özel olarak tanıtılacak Xiaomi Civi serisinin yeni üyesi hakkında yeni sızıntılar gündeme geldi. MediaTek’in yeni yonga seti ile piyasaya sürülecek olan Xiaomi Civi 3, aralık ayında piyasaya sürülen Dimensity 8200’ün hız aşırtmalı versiyonu Dimensity 8200 Ultra’yı kullanacak. Ayrıca Civi 3, söz konusu işlemciye sahip olan ilk telefon olarak sunulacak. Ayrıca görüntü sinyali işlemesinde (ISP) iyileştirmeler yaptığını doğruladı.

Xiaomi Civi 3

Bunlar arasında kamera uygulamasında azaltılmış güç tüketimi, daha hızlı deklanşör hızları ve 30 adede kadar yeni video özelliği yer alıyor. Önceki söylentiler, Civi 3’ün FHD+ çözünürlük ve 120 Hz yenileme hızına sahip 6.55 inç AMOLED ekrana sahip olacağını öne sürüyordu. 32 MP ön kamera çifti ile gelmesi beklenen Civi 3, serinin önceki modelinde yer alan kameranın aynısını taşıyacak. Ana arka kamerada yükseltilmiş bir 50 MP Sony IMX800 sensör bulunuyor. 67W hızlı şarjlı 4.500 mAh batarya da bekleniyor. Önümüzdeki günlerde Xiaomi Civi 3 modeli hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy Tab S9 Ultra En Güçlü Tablet Olacak!