Xiaomi Mi KN95 ile maske işine girdi!

Xiaomi Mi KN95 ile maske işine girdi!

Xiaomi Mi KN95
Google News Abone Ol

Xiaomi, koronavirüs ile mücadele için yeni bir alana giriş yaptı. Xiaomi Mi KN95 resmen satışa sunuldu. Peki, bu maskenin özelliği ne?

Xiaomi, geçen yılın Ocak ayında AirPOP maskesinin piyasaya sürülmesinden sonra şimdi de Hindistan’da Xiaomi Mi KN95 maskesini piyasaya sürdü. Koronavirüs için geliştirilen bu maskede sırasıyla, optimum solunum için partikülleri filtrelemek için en dışta ve en içteki katmana sahip dokumasız malzeme ile 4 kat koruma içerir ve ayrıca bakteri ve küçük partikül filtrasyonu için iç iki eriyik üflemeli kumaş katmanı yer alıyor.

1-5 mikron arasında değişebilen canlı partikülleri engelleyen yüzde 95 + Bakteriyel Filtre Verimliliği (BFE) ile gelen bu maskede 0.1 mikron ile 1 mikron arasında sabitlenmiş cansız parçacıkların girişini yüzde 95 önleyen filtre de yer alıyor. Maskede kullanılan mikro filtrasyon malzemesi yumuşak yapıda ve hafif. Bu sayede  maske cildinize zarar vermez ve herkesin uzun saatler boyunca kullanmasını sağlıyor.

Mi KN95 maskelerinin İnspirasyon Direnci 153,9 Pa, Ekspirasyon Direnci 137,9 Pa olup optimum nefes alabilirlik sağlar ve bol hava akışı sağlıyor. Sızıntı olmadığından emin olmak için sağlam bir sabitleme için bir burun pimi vardır ve bu nedenle gözlüklerde buğulanmayı önlüyor. Ayrıca, kullanıcıların kulak çevresinde herhangi bir ağrı olmadan daha uzun süre takmasını kolaylaştıran daha yumuşak kulak halkaları ile birlikte geliyor.

Xiaomi Mi KN95

Xiaomi Mi KN95 Koruyucu Maske Özellikleri

  • BFE>% 95 (boyut 3 mikron metreden büyük veya eşit)
  • PFE>% 95 (boyut 0.1 mikron metreden büyük veya eşit)
  • 4 katman (En dıştaki ve En içteki dokuma olmayan malzeme, 2 kat eriyik üflemeli)
  • GB 2626-2019 sertifikası
  • Sürekli olarak 10 ila 12 saat kullanım

Şimdilik sadece Hindistan’da satışa sunulan bu maskenin Avrupa ve Amerika pazarına gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor. Yaklaşık olarak 3.5 dolardan satışa sunulan bu maske umarız ülkemizde de bu denli uygun fiyata satışa sunulur ve koronavirüse karşı herkes daha fazla korunaklı olur.

İlgili haberler

Xiaomi Türkiye Resmi İnternet Satış Sitesi Açılıyor

Xiaomi Ucuz Telefon Satışları Başladı: İşte Tüm Detaylar!


CEVAP VER