Xiaomi Ucuz Telefon Satışları Başladı: İşte Tüm Detaylar!

Xiaomi telefonlarda büyük indirim

Xiaomi ucuz telefon satışları kısa bir süre önce haber verilmişti. Şirketin yapacağı indirimler gerçekten de çok büyük fırsat oluşturabilecek cinsten. Hadi gelin bu indirimli fiyatları nasıl alacağınıza birlikte göz atalım.

Dünyanın en uygun fiyatlı ürünlerini piyasaya sunan Xiaomi şirketi, şimdilerde düzenli olarak yeni bazı kampanyalar sunuyor. Bu kampanyalara bakacak olursak, çoğu zaman akıllı telefon satışlarıyla ilgilendiklerini söyleyebiliriz. Zaten Xiaomi de akıllı telefon konusunda çıkışlarla biliniyor. Şirket kendi cihazlarını satmak için çoğu kez mağazalar açıyor. Cevahir Mi Store ile mağaza açılışlarını Türkiye’de de başlatan kuruluş, yeni yerlerle bunu devam ettiriyor.

Xiaomi ucuz telefon satışları 10 Ekim tarihinde başlıyor

Korupark AVM’de açılması planlanan yeni mağaza ile birlikte çok ciddi kampanyalar başlatılacak. Bu kampanyalar neticesinde akıllı telefonlara 450 TL gibi miktarlarda indirim yapılacak. Dövizin bu kadar arttığı ve akıllı telefon fiyatlarının da doğru orantılı olarak yükseliş gösterdiği şu günlerde yeni kampanyalar kullanıcılara adeta ilaç gibi gelecek.

Xiaomi ucuz telefon satışları

Bütün bu indirimler 10 Ekim tarihinden itibaren geçerli olacak. Hemen ardından 12 Ekim sonuna kadar da indirimler devam edecek. Bu nedenle Xiaomi ucuz telefon satışları ile alakalı izdiham yaşanmasına gerek yok. Özellikle de şu günlerde, çok fazla kalabalık toplanması sağlık açısından doğru olmayacaktır. Muhtemelen yetkililer, her cihaz bitiminde yeni bir sevkiyat yapacaktır. Böylece herkesin bu indirimlerden yararlanması sağlanacak.

Tüm bunlara ek olarak kulaklık ve bileklik gibi konularda da bazı detaylar vermek gerekiyor. Şirket bu tür ürünlerde yüzde 10 civarında bir indirim sağlayacak. Böylece hem akıllı telefon alırken hem de akıllı bileklik ve saat tercihi yaparken fırsatlardan yararlanabileceksiniz. Xiaomi ucuz telefon satışları; Xiaomi Mi 10, Mi Note 10 Lite, Redmi Note 9 Pro, POCO F2 Pro gibi cihazları kapsayacak. Tüm bu modeller, normalden en az 400 TL aşağısında satılacak. Sizce böyle bir kampanya kullanıcılar için adeta can simidi görevi görebilir mi? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmaktan çekinmeyin.

İlgili Haberler:

>> Xiaomi Redmi Note 8 Pro Güncellemesi Nasıl Yüklenir? Detaylı Anlatım!

>> Xiaomi Mi Air 2 Pro videosu sızdırıldı: Ürünün tasarımı gözler önünde


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here