Xiaomi Powerbank Mickey Mouse Deseniyle Geliyor!

Xiaomi Powerbank

Xiaomi Powerbank özel versiyon Disney 100. yıl özel olarak tanıtıldı. İşte tasarım olarak da hayranlarını memnun bırakan Powerbank hakkında tüm detaylar.

Xiaomi Powerbank modellerinin bir hayli başarılı olduğu u biliyoruz. Öyle ki, akıllı telefon veya tablette Xiaomi markasını tercih etmeyen kullanıcılar dahi, Powerbank satın alırken Xiaomi satın alıyor. Hal böyle olunca Xiaomi’nin Powerbank tarafında namının yürüdüğünü görüyoruz. Disney işbirliği içerisinde 100. yıla özel olarak ürettiği 10.000 mAh kapasiteli yeni Powerbank modeli, Mickey Mouse deseni ile dikkat çekiyor. Söz konusu güç bankasının Türkiye’de satılmayacağını biliyoruz. Fakat tasarım olarak ve teknik özelliklerin değerlendirdiğimizde başarılı ve ilgileri üzerine çeken bir model olduğunu söyleyebiliriz. İşte tüm detaylar.

Xiaomi Powerbank Mickey Mouse Deseniyle Geliyor!

Disney ile iş birliği içinde Xiaomi, Disney’in 100. yıl dönümünün bir parçası olarak dahili 10.000 mAh kablolu mobil pile sahip bir “Disney 100th Anniversary Limited Edition” piyasaya sürdü. Xiaomi’nin çevrimiçi mağazasında ön sipariş için mevcut olan bu güç bankası, popüler karakter Mickey Mouse’a saygı duruşunda bulunuyor. Şirket ayrıca Çin’de Mickey Mouse’tan ilham alan Civi 3 Special Edition‘ı piyasaya sürdü.

Xiaomi Powerbank

Xiaomi 10.000 mAh Disney Sınırlı Üretim Güç Bankası. Mickey Mouse’un zamansız cazibesinden ilham alan siyah ve kırmızı bir güç bankası olarak karşımıza çıkıyor. Bu güç bankası, çizgi film karakterinin oyuncu özünü yakalayan ikonik Mickey Mouse’u anımsatan siyah ve kırmızı bir tasarıma sahiptir. Onu kullanışlı ve pratik bir şarj çözümü yapan birkaç benzersiz özelliğe sahiptir. Xiaomi 10000 mAh Pocket Edition güç bankasının dikkate değer bir özelliği, yerleşik 22,5W Type-C iki yönlü hızlı şarj kablosudur. Bu, ek kablo taşıma ihtiyacını ortadan kaldırır ve özellikle hareket halindeyken sorunsuz şarj sağlar. Genel Android cihaz kullanıcıları için. Güç bankası 10.000 mAh kapasiteye sahiptir ve farklı cihazları birden çok kez şarj edebilir.

Yeni Xiaomi Powerbank modeli, her bağlantı noktası 22,5 W’a kadar çıkışı destekler ve aynı anda 3 cihaza kadar şarj edebilir. Bu, aynı anda birden fazla cihazı şarj etmesi gereken kullanıcılar için esneklik sağlar. Bu güç bankası ayrıca, güç kontrol düğmesine çift tıklanarak etkinleştirilebilen düşük akım deşarj moduna sahiptir. Xiaomi’nin özelleştirilmiş Mickey Mouse güç bankası 199 yuan’a (28 $) mal oluyor. Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

İlgili Haberler

>> Twitter Rakibi Sızdırıldı: Meta Tarafından Geliştiriliyor!