Yeni çıkacak LG W31, Google Play Console’da görüntülendi!

Yeni çıkacak LG W31, Google Play Console’da görüntülendi!

lg w31
Google News Abone Ol

LG’nin giriş seviyesi özelliklerinde piyasaya süreceği iddia edilen LG W31 hakkında yeni bilgiler sızdırıldı. İşte detaylar.

Google Play Console kaydında ortaya çıkan LG W31, sızdırılan tasarım ve özelliklerinden ön panelini ve bazı teknik bilgilerini öğrenmek mümkünConsol kaydından edindiğimiz bilgilerden sonra cihaz hakkında resmî açıklamanın, ortalama 1-2 hafta içerisinde gerçekleşmesi bekleniyor. 

LG W31 sızdırılan özellikler

Elde ettiğimiz görüntülere bakacak olursak telefonun ön yüzeyinde bir damla çentik gözümüze çarpıyor. Ardından alt tarafta çene bölgesi dediğimiz yerdeki boşluk bir hayli fazla duruyor. Bu görünümün tasarımsal olarak hoş durmadığını söylersek yalan söylemiş olmayızFakat damla çentik tasarımının inceliğiyle biraz olsun alt çerçeve görmezden gelinebiliyor. Sızdırılan görüntülerden de anlaşılacağı üzere ekran boyutu hakkında henüz netleşmiş bir bilgi mevcut değil. 

LG W31 Özellikleri

Teknik özelliklerine bakacak olursak MediaTek’in Helio P22, 8 çekirdekli Cortex A53 işlemcisiyle piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu yonga setine PowerVR GE8320 grafik işlemcisi eşlik edecek. 4 GB RAM’den beslenecek olan yeni LG W31Android 10 ile çıkacak. 4000 mAh bir bataryaya sahip olması beklenen yeni LG W31’in 720 x 1600 çözünürlüğe sahip olacağı da sızdırılan bilgiler arasında. Bu çözünürlükten anlayacağımız üzere LG’nin IPS LCD panel kullanması muhtemel. 

Arka tarafında 3 adet kamera olacak. 13 MP ana kamera, 12 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP derinlik sensörü olacak. Söylentilere göre ise ön tarafta 16 MP bir kamera bulunacak.  

Giriş seviyesi bir telefon için beklentileri karşılayan yeni LG W31’in asıl beklenen değeri iste fiyatı olacak. Çünkü özellikleri giriş seviyesi olan bir cihazın biliyorsunuz ki fiyatı ne kadar düşük de olsa ülkemizdeki kur farkı ve vergilerden dolayı insanların almakta güçlük çekeceği bir fiyata ulaşıyor. Bu yüzden bizim beklediğimiz, Avrupa pazarında ne kadara çıkacağı değil, bizim ülkede ne kadar olacağı. Eğer LG W31, 1500-2000₺ bandında ülkemizde satışa çıkarsa özelliklerine göre fiyatına değer bir telefon olacak. Ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı da maalesef henüz belli değil.

İlgili Haberler

>> Üç kameralı yeni Oppo A15, sertifikasını aldı!

>> MediaTek MT9602 ile akıllı TV’ler daha da akıllanacak!


CEVAP VER