Yeni Modern Warfare 2’yi Çıkmadan Önce Oynayabilirsiniz!

Yeni Call of Duty oyunu Modern Warfare 2’yi resmi çıkış tarihinden 8 gün önce oynamak ister misiniz? Cevabınız evet ise, oyunu ön sipariş vermelisiniz. İşte detaylar.

Call of Duty: Modern Warfare 2, Infinity Ward tarafından geliştirilen ve dağıtımcılığını Activision’ın üstlendiği bir FPS oyunu. Bünyesinde hem senaryo modu hem de çoklu oyuncu modları barındıran yapım, 2022 yılının en çok beklenen oyunları arasında yer alıyor. MW2, Activision’dan yapılan resmi açıklama neticesinde, PC ve konsollar için 28 Ekim itibarıyla raflarda yerini alacak. Peki oyunu resmi çıkış tarihinden önce, 20 Ekim’de oynamak ister misiniz? Cevabınız evet ise, oyunu ön sipariş vermelisiniz.

Eğer Modern Warfare 2’ye ön sipariş verirseniz, senaryo modunun tamamını çıkıştan 8 gün önce oynamaya başlayabilirsiniz. Evet, oyun firmalarının yeni kampanyalarından bir tanesiyle karşı karşıyayız.

Yeni Modern Warfare 2'yi Çıkmadan Önce Oynayabilirsiniz!

Bu arada, oyunu ön sipariş verirseniz, erken beta sürecine katılma hakkı (Normalde 22 Eylül’de başlıyor) ve çeşitli dijital eşyaya da erişme hakkı elde edeceksiniz. Bazı oyuncular, özellikle online mücadelelerde, giyim ve silah özelleştirmelerine fazlasıyla önem gösteriyor.

Eğer oyunu ön sipariş vermek isterseniz, Xbox, PlayStation ve PC platformu seçenekleriniz bulunuyor. Örneğin PC tarafında, oyunun hem Battle.net hem de Steam seçenekleri var.

Steam’de oyunun standart sürümü fiyatı 699 TL iken, Vault Edition özel sürümü de 869 TL ön sipariş fiyatı etiketine sahip.

Peki Call of Duty Modern Warfare 2 senaryo modunda neler yapacağız?

Oyunda, 2022 yılındayız. Captain Price’ın kurduğu anti-terorist timi Task Force 141 ile dünyanın farklı noktalarında, bazıları hız, bazıları da gizlilik gerektiren pek çok önemli görevde yer alacağız. Tıpkı Hollywood aksiyon filmlerini andıran sahnelerle sıklıkla karşılaşacak olma ihtimalimiz çok yüksek.

Oyunda, Gaz, Ghost ve Soap MacTavish gibi bilinen pek çok karakter de olacak. Yapım, özellikle görsel detaylarıyla da göz okşayacak.

Yetkililer, MW2’nin şimdiye dek hazırlanmış en gelişmiş CoD oyunu olduğunu ifade ediyor. Bir önceki oyun Vanguard, WW2 döneminde geçiyordu ve oyunculardan beklenen ilgiyi görememişti. Bunun da sebebiyle MW2’ye ekstra özen gösterildiği tahmin ediliyor. Bakalım çıktığında gerçekten de öyle mi olacak.

İlgili Haberler:

>> iPhone Reklam Gösterme İşini Fena Abartacak: Her Yer Reklam Olacak