Vivo Katlanır Telefon Yakında Geliyor: İşte X Fold S Hakkında Tüm Detaylar!

Vivo katlanır telefon

Vivo katlanır telefon modeli X Fold S modeli hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. İşte yakında piyasaya sürülmesi beklenen yeni model hakkında tüm detaylar. 

.

Son yıllarda farklı telefon formlarının karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Özellikle katlanabilir telefon piyasasında her yıl farklı modeller tanıtılıyor. Fakat katlanır akıllı telefon piyasasının başına Samsung’un olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar Huawei, Mate X ve Mate Xs modelleri ile kullanıcıların karşısına çıksa da, söz konusu modellerin Samsung’un katlanabilir forma sahip akıllı telefonları kadar ilgi görmedi. Toplamda 6 model ile karşımıza çıkan Samsung, Galaxy Z Fold ve Z Flip serileri ile piyasaya yön vermeye devam ediyor. Vivo’nun ise yeni katlanır modeli X Fold S hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte Vivo katlanır telefon hakkında tüm detaylar.

Vivo Katlanır Telefon Yakında Geliyor: İşte X Fold S Hakkında Tüm Detaylar!

Vivo önümüzdeki Eylül ayında 3 ayrı telefon lansmanı planlıyor. İddialara göre bir Vivo’nun yeni modeli X Fold S ismine sahip olacak. Söz konusu modelin Samsung’un Galaxy Fold, Xiaomi Mix Fold 2 ve Huawei Mate Xs 2 modeline rekabet edecek düzeyde bir model olması bekleniyor. Tasarım olarak saydığımız modellere benzer bir tasarım anlayışına hakim olan modelin teknik tarafta amiral gemisi bir model olarak karşımıza çıkması bekleniyor. İlk olarak Vivo’nun Eylül ayında gerçekleştirilecek lansmanda iQOO Z6 modeli tanıtılacak. Söz konusu modelin 5G destekli ve 80W hızlı şarj sahip olacağı tahmin ediliyor. Bununla beraber Eylül’de gerçekleştirilecek diğer etkinlikte MediaTek imzalı Dimensity 9000+ yonga setine sahip iQOO Neo 7 modeli de tanıtılacak.

Vivo katlanır telefon

Üçüncü lansmanda ise Vivo katlanır telefon X Fold S tanıtılacak. Tabii ki söz konusu lansmanın gerçekleştireceği tam tarih hakkında henüz ortaya çıkan bir ayrıntı bulunmuyor. Fakat X Fold S modeli hakkında ortaya çıkan bazı ayrıntılar mevcut. Ortaya çıkan görselleri incelediğimizde, arka panelinde daire biçiminde konumlandırılmış dörtlü kamera kurulumu bizleri karşılıyor. Ön panelinde ise katlanabilir ekran bizleri karşılayacak. Ana ekranına baktığımızda dar ve uzun yapıda ekran bulunduğunu da belirtelim. Bununla beraber iddialara görev Vivo’nun menteşe boşluğunu yok edeceğine dair de sızıntılar mevcut. Fakat henüz söz konusu modelin teknik ayrıntıları hakkında detaylı bilgiler bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> iPhone Reklam Gösterme İşini Fena Abartacak: Her Yer Reklam Olacak

. . . .