Yeni Realme modeli 19 GB RAM ile kullanıcıların karşısına çıkacak!

Realme GT Master 19 GB RAM

Yeni Realme modeli, 19 GB kapasitesinde devasa bir RAM kapasitesi ile tanıtılacak. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

.

Realme, her bütçeye özel akıllı telefon üretmeye devam ediyor. Oppo’nun alt markası olarak bildiğimiz Realme, yeni bir performans canavarı ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bildiğiniz üzere 21 Temmuz tarihinde gerçekleşecek olan Realme etkinliğinde, yeni bir model tanıtılacak. Tanıtılacak Realme GT Master serisi ile birlikte birçok farklı Realme modeli kullanıcıların beğenisine sunulacak. Bu seri ile tanıtılacak modellerden birisi olan Realme GT Master Explorer Edition olarak adlandırılan cihaz ise, kamera odaklı bir cihaz olacak ve 19 GB RAM kapasitesi ile karşımıza çıkacak. İşte Realme’nin en yüksek RAM kapasitesine sahip modeli olarak tanımlayabileceğimiz yeni cihaz hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Yeni Realme modeli 19 GB RAM ile kullanıcıların karşısına çıkacak!

Uzun süredir yakında tanıtılacak yeni Realme modeline ilişkin sızıntılar bulunuyordu. Yeni modelin iyi bir kamera sensörüne sahip olacağı ve performans anlamında da sınıfının en iyisi olacağına dair sızıntılar mevcuttu. Nihayet Realme GT Master serisine ait yeni modelin teknik bazı detayları belli oldu. Üstelik yeni modelin fiyatına dair de bir sızıntı bulunuyor.

Realme GT Master 19 GB RAM

İddialara göre 21 Temmuz tarihinde tanıtılacak Realme GT Master serisinin Explorer Edition modeli, 19 GB RAM ile gelecek. Bildiğiniz gibi son yıllarda üretilen akıllı telefonlarda sanal RAM teknolojisi kullanılıyor. Bu teknolojinin temel amacı ise,var olan dahili depolama kapasitesinin bir kısmını RAM belleğe aktarmaktır. Realme GT Master serisinin Explorer Edition modelinde de 12 GB RAM bulunacak. 7 GB sanal RAM teknolojisi sayesinde bu RAM kapasitesini 19 GB‘a kadar arttırabilmek mümkün olacak.

Snapdragon 870 işlemcisini çalıştıracak olan yeni modelin kamera kısmında da sınıfının en iyisi olması bekleniyor. Çünkü söz konusu modelde Sony’nin 50 MP çözünürlüğünde IMX766 sensörü bulunuyor. Ayrıca bu sensörde optik imaj sabitleyici (OIS) özelliği de mevcut. 462 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması beklenen yeni Realme modeli hakkında aktarılanlar bu kadar. Önümüzdeki günlerde yeni detaylar sızdırılacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Fiyat performans odaklı Realme C25s piyasaya sürüldü: İşte fiyatı


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here