Yeni Taipei Şehri 20 Şirketi İle İstanbul’a Geliyor

Sanayi başkenti ve Tayvan’ın ICT endüstrisinin merkezi Yeni Taipei’de kurulu şirketlerden oluşan ticaret heyeti, işbirliği fırsatlarını değerlendirmek üzere 4 gün İstanbul’da olacak.

300 binden fazla fabrika ve şirketle sanayi başkenti ve Tayvan’ın BİT endüstrisinin merkezi olan Yeni Taipei Şehri Belediyesi, endüstrileri desteklemek ve uluslararası iş birliklerini geliştirmek için ICT, elektronik, mekanik imalat ve sağlık hizmetlerinin de aralarında olduğu çeşitli sektörlerden seçtiği 20 şirketten oluşan ticaret heyeti ile Türkiye’ye geliyor.

Yeni Taipei Şehri şirketleri, donanım ve yazılımı endüstriyel tedarik zincirine entegre etme konusundaki başarıları ile akıllı üretim, elektrikli araçlar ve gelişmiş tıbbi ekipman gibi alanlarda öne çıkıyor.

Yeni Taipei Şehri ticaret heyeti global tedarik zincirinin yeniden yapılanması ve işletmelerin uluslararası pazar dinamiklerine uyumları için bir günü İstanbul Ticaret Buluşmaları, üç günü saha ziyaretleri olmak üzere Türkiye’de dört gün bulunacak. Ekonomik Kalkınma Departmanı, yoğun ilgi gören Türkiye ziyaretine katılacak 20 şirketi yurtiçi ve uluslararası aldıkları ödüller, yurtdışı mevcudiyetleri, ihracat seviyeleri, verilerinin eksiksizliği ve kayıt süresi gibi birçok kriteri dikkate alarak belirledi. Tayvan “2024 İstanbul Ticaret Buluşması” 16 Temmuz’da gerçekleştirilecek.

Detaylı bilgi ve kayıt için: https://sites.google.com/view/new-taipei-city-turkey-trade-m/new-taipei-city-pavilion

Yeni Taipei Şehri 20 Şirketi İle İstanbul'a Geliyor

Yeni Taipei Şehri Heyeti’ne katılan başlıca firmalar:

Akıllı Şehir:

ADATA/Elektrikli üç tekerlekli bisiklet, motor
Micro-Star International/Dizüstü bilgisayar
CCP/Temas probları-EV- Şarj tabancası, Pogo-Pin konnektörü, Yarı iletken test çözümleri

Elektronik ve Mekanik İmalat:

SHINING E & E ENDÜSTRİYEL/Terminal blok konnektörleri, sigorta tutucular, sigorta blokları, sigorta klipsleri, katı hal röleleri (SSR), izolatörler
TAI YIAEH ENTERPRISE/Sheif tipi donmalı kurutucu, radyasyon tipi donmalı kurutucu, vakumlu kurutucu
TOA DR ENTERPRISE/Metal dilme makinesi, Döner bobin bıçakları, Hafif ara parçalar

Tıp ve Sağlık:

Grace Care International/Ortopedik destek, Spor desteği
Bestcare Yaşlı Refahı/Çeşitli baston türleri, Düz küvet
CEI Teknolojisi/Kan şekeri ölçüm cihazı, Isıtma yastığı, Alın termometresi

>> Samsung Galaxy A06 Geliyor! Giriş Segmentte Fark Yaratacak!