Yeni Yıl Partileri için Citrix önerilerini listeledi

Yeni Yıl Partileri
Google News Abone Ol

Çalışanların ne durumda olurlarsa olsun kutlayacak şeylere ihtiyacı vardır. Bu bağlamda Yeni Yıl Partileri için Citrix önerilerini listeledi.

Birçoğumuzun unutmayı dilediği bir yılda, yıl sonu partileri planlamak boş bir çaba olarak görülebilir. Ancak belki de bu hiç bu kadar önemli olmamıştı. Hayatlarını alt üst eden bir küresel pandemi karşısında çalışanlar, kutlamaya değer bir nedene ihtiyaç duyarlar ve onların bu zorlu zamanlardaki olumlu başarıları hatırlatılmalı ve takdir edilmelidir.

Yeni Yıl Partileri

Yeni yıl partilerinin bu yıl değişik bir görünüme sahip olacağı kesin. Alışılmış kutlamalarınızdan mahrum kalacak olsanız da, biraz yaratıcılık ile ekiplerinizi yine de neşelenip eğlenmek için bir araya getirebilirsiniz. En anlamlı toplanmalardan bazıları, başarılarını -belirli bir mesafeden- kutlamak ve geleceğe umutla bakmak için nispeten küçük ekipler arasında meydana gelecek.

Citrix Başkan Yardımcısı ve İnsan Kaynakları Müdürü Donna Kimmel, bu etkinlikleri tasarlamanız ve neşeyi yaymanız konusunda dikkate alabileceğiniz 9 fikiri paylaştı

  1. Çirkinleşin. Mevsimsel kazak temalı bir sanal parti düzenleyin ve en korkunç şekilde giyinenlere ödüller verin.
  2. Bir yemek hazırlayın. En sevdiğiniz tatil tariflerini birbirinizle değiş tokuş edin ve çevrimiçi olarak birlikte yapın.
  3. Gelenekleri paylaşın. Sanal “happy hour” saatinde, her ekip üyesinin evindeki süsleri fon olarak kullanarak en sevdikleri tatil ritüellerini paylaşmalarını sağlayın. Aile üyelerini ve evcil hayvanları da unutmayın!
  4. Hünerlerinizi gösterin. Microsoft Teams tatil arka planı tasarım yarışması düzenleyin ve  kazanan fikri tüm şirket genelinde uygulayın.
  5. Sihri paylaşın. Yıl boyunca başardığınız bazı “sihirlerin” vurgulandığı bir çevrimiçi gösteri için bir sihirbaz tutun.
  6. Şarkı söyleyin. Ekibinizin en sevdiği şarkıları içeren tatil sezonuna uygun bir çalma listesi oluşturun ve birlikte şarkı söyleyebileceğiniz sanal bir ortama ev sahipliği yapın.
  7. Geri verin. Ekibinizin tutkulu olduğu bir hayır işi ya da amaç belirleyin ve bir gününüzü hep birlikte sanal olarak destek vermeye ayırın.
  8. Anlamını araştırın. Özel bir Kelime Arama motoru oluşturun ve ekibinize başarılarını hatırlatmak için 2020 yılındaki temel kilometre taşlarının ve başarılarının vurgulandığı kelimeleri arayıp bulmalarını sağlayın.
  9. Teşekkürlerinizi iletin. Ekibinizin şükranlarını iletebileceği ve herkesin görebilmesi için çalışma arkadaşlarına teşekkür edebileceği sanal bir forum oluşturun.

Yeni Yıl Partileri

İlgili Haberler

>> Citrix yeni güvenlik çözümü ile karşımızda

>> Citrix Kurumsal Kimliğini Yeniledi!


CEVAP VER