Yenilikçi Hizmetler Dijital Çöplüğe Karşı

Xerox’un yeni nesil dış kaynak hizmetleri; güncel bilgiye hızla ulaşmayı sağlarken, gereksiz ve düzensiz dokümanların oluşturduğu dijital çöplüğün de önüne geçiyor.

Xerox, şirketlerin iş akışlarını düzenliyor, maliyetlerini azaltıyor, müşteri ilişkilerini yenilikçi fikirlerle geliştiriyor. Xerox, şirketlere bilgi ve doküman yönetimini kolaylaştıran, güvenli, rekabet avantajı kazandıran, maliyetleri azaltan yeni yollar inşa ediyor.

Akıllı içerik yönetimi dijital çöplüğü önlüyor

Xerox’un bilgi ve doküman yönetiminde sunduğu akıllı içerik yönetimi hizmetleri; düzensiz bilgi girişinin ve tekrar eden dataların şirketlerde yarattığı dijital çöplüğün oluşmasını engelliyor. Xerox’un yeni nesil içerik yönetimi hizmetleri, bilginin kuruma girerken analiz edilmesini doğru dizinler altında indekslenmesini ve paylaşılmasını sağlıyor. Benzeri bilgiler gruplanıyor, birebir aynı olan birden fazla dosyalar tespit ediliyor. Dijital arşivleme işlemi esnasında ortaya çıkan kopya dosyalar, gereksiz veriler ayıklanarak dijital ortamda oluşabilecek çöplüğün önüne geçiliyor.

Yenilikci hizmetler dijital copluge karsi 4

Xerox, şirketlerin iş süreçlerini geliştiren yeni nesil yönetilen baskı hizmetlerinde, dokümanların nasıl ve niçin yazdırıldığını analiz ediyor ve bilgiye ulaşım şeklini tanımlıyor. Şirketlerin BT altyapısına uygun güvenlik önlemleri alıyor ve bilgi güvenliğini artırıyor. Mobil baskıyı kolaylaştırarak çalışanların mobil iş yaşamına entegre olmasını sağlıyor. Doküman ve iş  yoğunluğunu iş akış otomasyonu içinde düzenliyor, geliştiriyor ve basitleştiriyor.

Xerox’un yenilikçi bilgi ve doküman yönetimi hizmetleri şu şekilde sıralanıyor:

Xerox Güvenli Yazdırma Yönetimi: Nuance Equitrac tarafından desteklenen Xerox Güvenli Yazdırma Yönetimi, güvenli baskıyı ekonomik bir şekilde sunmayı sağlıyor. Kontrol ve raporlama özelliği bulunan bu programın, kullanıcı kimlik denetimi gibi belge güvenliği sağlama, iş takibi, maliyet hesapları, baskı yönlendirme gibi özellikleri bulunuyor. Bu özellikler mevcut BT altyapısını bozmadan, kurulu yapıya entegre olarak uyarlanabiliyor. Kurum ihtiyaçlarına ve yoğunluğuna göre belirlenen lisans ücretleriyle Xerox ya da Xerox olmayan cihazlarla kullanılabiliyor.

Yenilikci hizmetler dijital copluge karsi

 

Xerox Doküman Analiz Hizmetleri: Belgelerin nasıl nerede kullanıldığını açıklayan bu hizmetle ilgili analizlere, cihazlardan alınan baskı verileri ve müşterilerden alınan bilgiler esas alınarak ulaşılıyor. Bu verilere bağlı olarak, Xerox iş ortaklarının ve onların müşterilerinin dijital depolama ve kağıt depolama alanlarının içeriklerini belirliyor ve birbiri ile karşılaştırıyor. Birebir aynı dosyaların farklı dizin altlarında birden fazla kere yer almasını engelliyor. Böylelikle kurumların veri depolama alanları dijital bir çöplüğe dönüşmüyor.

Xerox İş Akışları Değerlendirme Hizmetleri: Dokümanların organizasyon içinde nasıl yer alacağını ve iş süreçlerini nasıl daha verimli hale getireceği konusunda değerlendirme yaparak yeni bir anlayış sunuyor. Kullanılan belge ve cihaz ölçümlerinden yararlanarak tasarruf ve verimlilik sağlanırken, müşteri ilişkileri de geliştiriliyor.

Xerox yeni nesil çok fonksiyonlu ofis araçları üzerinde gelen Xerox ConnectKey yazılım platformu ile mobil yaşamı destekleyen bulut bilişim platformlarına otomatik olarak bağlanıyor. Yeni nesil yönetilen baskı hizmetleri, Xerox ConnectKey yazılım platformuna sahip cihazlarla kurumların iş akışlarına uygun biçimde kolayca kullanılabiliyor. Xerox ConnectKey platformuna sahip ofis cihazları, bir bilginin söz konusu kuruma, güvenli şekilde girmesini, doğru indekslenmesini, saklanmasını ve istenilen platform ve kişilerle güvenli bir şekilde paylaşılmasını sağlıyor.

Turkcell, 20 Yaşını Antalya’da Kutluyor