Zoom Video Communications Gelişen Pazarlar Pazarlama Müdürü Emrah Aydın ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik


#Zoom #ZoomApps #ZoomEvents Korona virüs pandemisiyle birlikte çok daha fazla duymaya başladığımız Zoom uygulaması kendini ve ekosistemini geliştirmeye devam ediyor. Biz de sizler için Zoom Video Communications Gelişen Pazarlar Pazarlama Müdürü Emrah Aydın ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik. Yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

.

Güvenilir bağlantı, gerçek zamanlı iş birliği ve yenilikçi özellikleri sayesinde Zoom, çalışanların uzaktan ya da ofisten verimli bir şekilde çalışabilmeleri için sunduğu teknolojilerle çalışma hayatının yeni döneminde kritik öneme sahip karşılıklı güven duygusunu geliştirmeye yardımcı oluyor.

Firma geçtiğimiz dönemde platform deneyimine güç katacak yeniliklerini sundu. Röportajımız içerisinde ZoomApps ve Zoom Events ile ilgili bilgilere ulaşmanız mümkün. Bunun dışında Emrah Beye gelişen teknoloji ve gelecekte bizleri nelerin beklediğiyle ilgili sorular yönelttik. Bu sorunların cevapları da yine videomuz içerisinde yer alıyor.

Ayrıca kariyerine yeni başlayacak izleyicilerimiz için de tüyolar buluyor. Emrah Bey bu tarz kişiler için tavsiyelerini de yine röportajımız içerisinde paylaştı. ZoomApps, halihazırda 1500’den fazla üçüncü taraf entegrasyonuna ev sahipliği yapan ZoomApp Marketplace’in tekliflerini genişletiyor.

Zoom Apps ile Uygulamaları Toplantılarınıza Dahil Edin

Zoom Apps ile, favori uygulamalarınızı toplantılarınıza dahil ederek verimliliği artırabilir ve iş akışlarınıza odaklanabilirsiniz. Şu anda platformda, beyaz tahta, proje yönetimi, not alma ve video oyunları dahil olmak üzere, kurumsaldan tüketici kullanım senaryolarına kadar 50’den fazla Zoom uygulaması mevcut. Zoom, yakında kullanıma sunacağı uygulamalar üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Şu anda mevcut olan Zoom uygulamaları arasında aşağıdakiler öne çıkıyor.

Kurumlara ilgi çekici hibrit ve sanal deneyimler oluşturma gücü verecek ZoomEvents, büyük ve küçük işletmelerin satış zirvelerinden, müşteri etkinliklerine, ticari fuarlardan şirket içi organizasyonlara kadar farklı etkinliklerde arka arkaya olan oturumları sorunsuz bir şekilde yönetmesine ve düzenlemesine olanak tanıyor. ZoomEvents, etkinlik merkezleri, özel kurumsal sanal etkinlik alanları, özelleştirilebilir kayıt ve sohbet tabanlı sanal etkinlik lobisi ile iş ağını genişletme gibi özellikler sunuyor.

Platform ayrıca kayıt, katılım ve bilet satışları hakkında etkinliğe özel raporlama yapma imkanı veriyor. Firma, bu yıl ZoomEvents’te yıllık kullanıcı konferansı Zoomtopia ve Zoom Academy’ye ev sahipliği yapacak.Zoom Video Communications Gelişen Pazarlar Pazarlama Müdürü Emrah Aydın

Web : http://BTGunlugu.com
Twitter : http://twitter.com/BTgunlugu
Facebook : https://www.facebook.com/BTGunlugu


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here