ZTE’nin akıllı projektörü SPRO 2 Turkcell’le satışta

ZTE’nin akıllı projektörü SPRO 2 Turkcell’le satışta

PAYLAŞ

ZTE, Android işletim sistemli projektörü Spro 2’yi, akıllı telefonlar ve tabletlerle yarışabilecek özellikleri ve iddialı yapısıyla Türkiye’de Turkcell ile satışa sunuyor.

İnovasyon harikası olan SPRO2 “2015 IF Tasarım Ödülü”, “2015 Küresel Mobil Ödülleri” ve “En İyi Etkin Tüketici Elektroniği Cihazı” ödüllerine sahip.
ZTE, kısa zaman önce Türkiye’de satışa sunduğu ZTE Blade V6 ile kullanıcılarının beğenisini kazandı ve bilinirliliğini arttırdı. Şimdi ise, Spro’nun devamı niteliğindeki Spro 2’yi, tablet için işbirliği yaptığı Turkcell aracılığıyla satışa sunacak.

zte

 

ZTE’nin yeni projektörü Spro 2, Android 4.4 KitKat işletim sistemi üzerinde çalışıyor. Cihaz, Android tabanıyla çalışmasının yanında, üzerinde taşıdığı 5’’ interaktif dokunmatik ekranı sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Özelliklerine kıyasla küçük boyutlu (134x131x33.2mm) olan ZTE Spro 2’de, Wifi(802.11 b/g/n 2.4GHz & 5GHz), USB3.0, HDMI, LTE-Advanced ile 150 Mbps hızda bağlantı, doğrudan Wi-fi bağlantısı ve Hotspot özelliği ile çok sayıda Google uygulaması bulunuyor. Gücünü 6300 mAh dev bataryasından sağlayan cihaz, 3 saat kesintisiz çalışma, uzatılmış bekleme modunun yanında, 570 gram ağırlığıyla kolayca taşınabiliyor. Üzerinde 5 inç HD ekran çözünürlülüğüne sahip olan akıllı projektör Spro 2, 120” projeksiyon ekranı ve dahili çift hoperlör donanımı sayesinde HD kalitesinde videoları üstün bir performans ile yansıtabiliyor. Ürün, geliştirilmiş bu donanımları sayesinde kullanıcılarına renk ve gerçeklik hissini yaşatıyor. Geliştirilmiş inovatif lensi otomatik düzenleme ve otofokus olma özelliği ile de kullanıcılarına benzersiz bir kullanım kolaylığı sağlıyor.

5G TEKNOLOJİSİNDE QUALCOMM VE ERİCSSON İŞBİRLİĞİ


CEVAP VER