ZyXEL WAC6500 Serisi ile Optimum Performans

ZyXEL WAC6500 Serisi ile Optimum Performans


ZyXEL’in pazara sunduğu yeni ürünü WAC6500 Serisi Akıllı Anten Wi-Fi Erişim Noktası, Wi-Fi erişim noktalarında geleneksel olarak kullanılan antenlerin performansını 2 katına çıkartan yeni bir akıllı anten teknolojisi sayesinde, kapsama gücünü ve kapasitesini artırırken enterferans dayanıklılığını da bir üst seviyeye çıkartıyor.

 ZyXEL_wac6502

ZyXEL, kablosuz iletişim alanındaki tecrübesini ve bilgi birikimini WAC6500 Serisi’ne aktararak, son kullanıcılara önemli bir fayda sağlıyor. WAC6500 Serisi, Wi-Fi sinyallerinin analizini yaparak 700’ün üzerinde anten aktarım yolu arasında en uygun seçeneği tespit ediyor ve veri aktarım süreci bu sayede performans kaybına maruz kalmamış oluyor. Aktarım yolu hesaplamaları yapılırken, ortama duyarlı bir biçimde gerçek zamanlı ölçümler kullanıldığı için diğer cihazlarla enterferans ihtimali minimum indirilmiş oluyor ve kullanıcılar 802.11ac teknolojisinin nimetlerinden en yüksek performans ile faydalanabiliyorlar. Böylece son kullanıcılar için hızlı, stabil ve yüksek performanslı bir kablosuz erişim ağı sunulmuş oluyor. 

Kolay ve hızlı kurulum ile yüksek performansta kablosuz kapsama gücü sunacak şekilde tasarlanan ZyXEL WAC6500 Serisi, 2 veya 3-lü oynatma modelleri ve dahili akıllı antenli ve harici akıllı antenli model seçenekleri ile piyasaya sunuluyor. ZyXEL, kullanıcılara daha ileri ağ yönetim özellikleri sunmak için WAC6500’ün NXC Serisi WLAN Kablosuz Ağ Yönetim ürünü ile eşleştirilmesini tavsiye ediyor. WAC6500 Serisi, 802.11ac teknolojisine geçişi kolaylaştırırken, gigabit hızında kablosuz performansın tüm nimetlerinden yararlanmak isteyen işletmeler için de kaçırılmaması gereken bir fırsat sunuyor.

CİTRİX, YENİ NESİL NETSCALER’I TANITTI


CEVAP VER