19 Mayıs THY Özel Uçuşu nasıl izlenir? Online Olarak İzlemeyi Kaçırmayın! TarihiYolculuk!


#TarihiYolculuk etiketiyle son üç gündür sosyal medyada sıkça gördüğümüz biletlerin tarih ve saati geldi. Peki, 19 Mayıs THY Özel Uçuşu nasıl izlenecek? 

.

Bugün saat 12:00 de gerçekleştirilecek 19 Mayıs THY Özel Uçuşu nasıl izlenir sorunun cevabı: Evet. Uçuşu online olarak izleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken https://www.flightradar24.com/  uçak takip sitesine giderek sağ üst köşede bulunan arama bölümüne TK 1919 yazmak. Türkiye saati ile öğlen 12:00 de kalkacak uçak muhtemelen 15 dk önce radarda gözükecektir. Uçağın kalkmasının ardından 30 dk ile 40 dk sürecek uçuşu site üzerinden canlı canlı izlemeniz mümkün.

Şimdiden 8 milyonu aşkın kişi tarihi yolculuk bileti alarak ulaşılması zor bir rekora imza attı. THY’nin Twitter hesabından yapılan açıklama şu şekilde: #TarihiYolculuk’ta 8.000.000’u aştık! Hala hatıra biletinizi almadıysanız http://tarihiyolculuk.com’u ziyaret edin.

23 Nisan’ın 100. yılında dünyanın en büyük bayrağını gökyüzüne açan Türk Hava Yolları, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel, tarihi bir uçuş daha gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Millî Mücadele’yi başlattığı tarihten tam 101 yıl sonra, 19 Mayıs 2020 tarihinde İstanbul’dan Millî Mücadele’nin başladığı şehir olan Samsun’a düzenlenecek bu tarihi uçuş TK1919 sefer sayısı ile gerçekleşecek.

İstanbul’dan Samsun’a gerçekleştirilecek TK-1919 sefer sayılı tarihi uçuşun kaptan pilotu Selin Sevimli, ikinci pilot ise Doğukan Demir olacak. Bu tarihi sefere evlerinde kalarak katılmak isteyen kişiler ise www.tarihiyolculuk.com adresi üzerinden hatıra biletleri oluşturabilecek. Oluşturulan hatıra biletleri bugünden itibaren #TarihiYolculuk ve #TK1919 sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılabilecek.

19 Mayıs THY Özel Uçuşu nasıl izlenir?

THY Twitter PAYLAŞIMI

“#TARİHİYOLCULUK 19 Mayıs’ta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele’yi başlattığı yere, Samsun’a uçuyoruz.

Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu olarak, tüm vatandaşlarımızı bu özel uçuşa davet ediyoruz. Siz de bu tarihi uçuşumuza katılarak hatıra biletinizi alın, dünyanın en yüksek katılımlı uçuşuna hep birlikte imza atalım!”

>> 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun!

>> THY 19 Mayıs Özel Uçuşu İçin Kaç Kişi Online Anı Bileti Aldı!

>> 19 Mayıs Milli Mücadele Atatürk’ün Söylediği Bu Marşla Başladı!

>> 19 Mayısta Anıtkabir Sanal Müze Ziyareti Yapıyoruz! Bu Adresten Sanal Müze ve Çevresini gezebilirsiniz

>> 19 Mayıs Samsun Anı Biletinizi THY Ayrıcalığıyla Alabilirsiniz!

19 Mayıs THY Özel Uçuşu nasıl izlenecek

 


1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here