200 TL Altı Kulaklık Önerisi!

200 TL Altı Kulaklık

200 TL altı kulaklık modellerini sizler için listeledik. İşte kablosuz kulaklıklarda aradığı performansı bulamayan kullanıcılar için en sevilen kablolu kulaklık modelleri.

Kablosuz kulaklık modellerinin fiyatı uçmuş durumda. Hal böyle olunca kablolu kulaklıklara olan ilgi daha da artıyor. Tabii ki kablolu kulaklıkların daha tercih edilmesinin sebebini, kablosuz modellerinin fiyatlarının artmasına bağlayamayız. Çünkü her ne kadar TWS tarafında önemli özellikler sağlanıyor olsa da düşük gecikme ve ses kalitesi tarafında kablolu kulaklık modelleri her zaman bir adım önde oluyor. Tabii ki bu örneğin, genellikle aynı fiyat ile karşımıza çıkan kablolu ve  kablosuz modeller arasında olduğunu belirtelim.

200 TL altı kulaklık modelleri arasında sizler için en çok tercih edilen modelleri göz önünde bulundurduk. Ayrıca olumlu yorumları ile karşılaştığımız kulaklıkları eklediğimizi de belirtelim. İşte Aralık 2022 itibariyle en çok tercih edilen kablolu kulaklık modelleri.

200 TL Altı Kulaklık Önerisi!

Xiaomi Mi Dual Driver Earphones Type-C Kulaklık 

Xiaomi Mi Dual Driver Earphones Type-C Kulaklık 

Öncelikle isminden de anlaşılacağı üzere söz konusu modelin Type-C girişi ile geldiğini belirtelim. Eğer telefonunuzda 3.5mm jack girişi yerine USB-C portu bulunuyorsa söz konusu kulaklığı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Xiaomi Mi Dual Driver modelinin fiyatı ise farklı sitelere bağlı olarak 180-200₺ arasında değişiyor.

Philips SHE2305 Kulaklık

Philips SHE2305 KulaklıkPhilips SHE2305 KulaklıkPhilips SHE2305 Kulaklık

Mor mavi ve siyah renk seçenekleri ile gelen Philips modeli, ortalama olarak 160₺’lik bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. 200 TL altı kulaklık modelleri listemizde en ucuz modellerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Lenovo Lecoo EH101 Type-C Kulaklık

Lenovo Lecoo EH101 Type-C Kulaklık

Listemizin ilk sırasında bulunan Xiaomi modeli gibi Type-C girişi ile gelen Lenovo kulaklığı, 200 TL altı kulaklık bazında değerlendirdiğimizde, kendi segmentine göre olumlu yorumlara sahip olan bir model olduğunu söyleyebiliriz. Fiyatı ise 150₺.

Oppo MH135 Type-C Kulaklık

200 TL Altı Kulaklık

129₺’lik bir fiyat etiketine sahip olan Oppo modeli, tercih edilebilecek kablolu kulaklılar arasında yer alıyor

Samsung EG-920B Kulaklık

200 TL Altı Kulaklık

200 TL altı kulaklık listemizin son sırasında bulunan Samsung modeli ise, yine 130₺’lik fiyat etiketi ile tercih edilen bir model olarak karşımıza çıkıyor.

İlgili Haberler

>> Elon Musk Twitter Platformundan Tamamen Ayrılabilir: İstifası Yakın