2020’nin en popüler YouTube videoları açıklandı

2020’nin en popüler YouTube videoları açıklandı

YouTuber hamile kız arkadaşının
Google News Abone Ol

2020’nin en popüler YouTube videoları, YouTube’dan gelen açıklama ile belli oldu. Bakalım karantina ile geçen 2020 yılında neler izlemişiz?

2020 yılını geride bırakmaya başladığımız bugünlerde firmalar bu yıla ait verilerini paylaşmaya başladı. En iyiler olarak isimlendirilen bu listeye bugün de YouTube dahil oldu. Google’ın bünyesinde yer alan video platformu, 2020’nin en popüler YouTube videoları ile karşımıza çıkageldi.

Bildiğiniz gibi 2020 yılında karantina ile geçtiği için insanlar bu süreçte evlerinde kaldı. Evde duran insanlar doğal olarak vakit geçirmek için YouTube’a odaklandı. YouTube’da video izleyerek stres atan insanlar bu yıl ilginç videolara rağbet etmiş.

Biz de bu içeriğimizde YouTube’ın açıklamış olduğu top 10 videoya yer veriyoruz. Bakalım bu yıl içerisinde YouTube’dan en çok hangi videoları izlemişiz?

İşte karşınızda 2020’nin en popüler YouTube videoları

8:46 – Dave Chappelle (Netflix is a Joke)

Building the Perfect Squirrel Proof Bird Feeder (Mark Rober)

First Debate Cold Open (Saturday Night Live)

We Broke Up (jeffreestar)

I Bought The World’s Largest Firework ($600.000) (MrBeast)

I’m Coming Out (NikkieTutorials)

Minecraft Speedrunner VS 3 Hunters GRAND FINALE (Dream)

Ricky Gervais’ Monologue – 2020 Golden Globes (NBC)

Quarantine Stereotypes (Dude Perfect)

Some Good News with John Krasinski Ep. 1 (SomeGoodNews)


Bu listenin global çapta yapılan araştırmalar ile yapıldığı söyleniyor. Muhtemelen YouTube’dan ülkelere göre en çok izlenen videolar önümüzdeki günlerde açıklanacaktır. Özellikle Türkiye olarak karantina yılında en çok neleri izlediğimizi çok merak ediyoruz. Muhtemelen 2020’de ülke olarak YouTuber’ların meydan okumaları veya ultralüks kutu açılımlarını izlemişizdir. Müzik klipleri de bu listeye dahil edilebilir.

YouTube son dönemlerde içerik üreticilerine kolaylıklar sağlamak ve gelirlerini arttırmaları için yenilikler sunmaya başlamıştı. Büyük ihtimalle 2021 yılında da bu atılımlar devam edecek ve içerik üretme konusunda daha fazla seçenek kullanıcılara sunulacaktır. Şimdilik YouTube’un yeni özelliğinin ne olacağı bilinmiyor. Bunun için biraz daha beklememiz gerekecek.

İlgili Haberler

>> YouTube İzlenme Sayıları Bakın Nasıl Hesaplanıyor?

>> YouTube Bir Gününü Anlat Etkinliği Başlıyor: Bir Gün Boyunca Ne Yapıyorsunuz?


CEVAP VER