Samsung Galaxy S21 Plus render görüntüleri ortaya çıktı!

Samsung Galaxy S21 Plus render görüntüleri ortaya çıktı!

Galaxy S21 Plus
Google News Abone Ol

Samsung’un amiral gemisi serisinin Galaxy S21 Plus modelinin render görüntüleri ortaya çıktı. Serinin yeni modelinin işte özellikleri.

Samsung’un Galaxy S serisine ait üç adet model piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu modeller; Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra modelleri olacak. 2020‘nin Ocak ayında tanıtılmasını beklediğimiz modellerin bu yıl çok konuşulacağı düşünülüyor. Bu modellerin birçoğunun tasarım detayları ve teknik özellikleri hakkında sürekli yeni haberler ortaya atıldı. Bu gün ise Galaxy S­1 Plus modelinin render görüntüleri ortaya çıktı. İşte beklenen modelin tasarımsal detayları.

Samsung Galaxy S21 Plus neler sunuyor

Galaxy S21 Plus

 

Cihazın ön tarafını incelediğimizde, delikli ekran tasarımı görmekteyiz. Serinin önceki modellerinde ve Note serisinde alışık olduğumuz delikli ekran tasarımından Samsung’un vazgeçmediğini görmekteyiz. Cihazın, 161,55 x 75,6 x 7,86 mm boyutlarında olacağı iddia ediliyor. Serinin bir önceki modeli Galaxy S20 Plus ile kıyasladığımızda 6,7 inçlik bir ekrana sahip olan model ile benzer boyutlara sahip olduğu görülüyor. Bu da yeni Galaxy S21 Plus hakkında iddia edilen boyutları kanıtlar nitelikte.

Cihazın arka tarafında ise dikey konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. Tasarım görsellerini dikkatli incelediğimizde kamera modülünün dikkat çekici düzeyse daha kalın olduğunu görmekteyiz. Bu durum Galaxy S21 serisinin kullanımında zorluk yaşatacak mı yoksa koruyucu kılıf ile bu çıkıntı yok edilebilecek mi merak konusu.

Galaxy S21 Plus

Samsung’un sızıntılarıyla ün kazanmış IceUniverse kullanıcısının paylaşımına göre, ortaya çıkan render görüntülerinin simetrik olmadığını belirtti. Paylaşılan render görüntülerde yan çerçeveler aynı incelikteyken çene bölgesinin kalın olması bir hayli dikkat çekiyor.

Bugün itibarıyla Snapdragon 888 işlemcisinin tanıtılmasıyla birlikte, yeni işlemcinin, Samsung’un Galaxy S21 serisinde kullanılacağı kesinleşti. Fakat Samsung, genellikle ülkemizde Exynos işlemcisini kullandığı için, Galaxy S21 serisinin Türkiye versiyonunda Snapdragon 888’i göremeyeceğiz.

Galaxy S21 Plus

Galaxy S21 Plus modelinin render görüntülerini inceledik. Samsung tarafından paylaşılan bir görüntü olmadığı için söz konusu render görüntülerinin kesin olmadığını söyleyelim. Fakat sağlam kaynaklar tarafından ortaya çıktığı için, S21 Plus modelinin tasarımının paylaşılan görseller gibi olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Yeni modelin tanıtımına yaklaştıkça yeni detaylar ortaya çıkmaya devam edecektir. Beklemede kalın.

İlgili Haberler 

>> Samsung Galaxy Z Flip 2 çok yakında gelebilir

>> Samsung Galaxy Z Fold 3 fiyatı ile cep yakacak


CEVAP VER