44 MP Ön Kamerasıyla Vivo V20 piyasaya sürüldü!

Vivo V20

Vivo V20 modelinin 2021 versiyonu Kenya’da piyasaya sürüldü. 44 MP ön kameraya ile karşımıza çıkan model hakkında işte tüm detaylar. 

Vivo, V20 modeli, orta seviye cihazlar arasında en iyisi olmaya aday olarak karşımıza çıkmıştı. 8 GB + 128 GB versiyonunun fiyatı belli oldu. Kenya üzerinde satışa sunulacak model: 45.999 Ksh yani 420 Dolar fiyat etiketine sahip olacak. Cihazın, Midnight Jazz ve Sunset Melody renk seçenekleri ile sunulduğu da görülüyor. Orta seviye cihazlara rakip yeni model hakkında işte tüm ayrıntılar.

Söz konusu model, ilk olarak Taylan’da, daha sonra ise Hindistan’da satışa sunulmuştu. Yeniden Kenya’da piyasaya sürülen modelin de aynı özelliklere sahip olduğu kesinleşti. Markaların, farklı ülkelere göre  farklı özelliklere sahip cihazların sunulduğu fiyat politikasının bu modelde uygulanmadığını görmekteyiz.

Vivo V20 neler sunuyor

Yakın zamanda tanıtılan Vivo V20 modelinin 2021 versiyonun tasarım detaylarını incelediğimizde; ön panelinde 2400 x 1080 piksel çözünürlüğünde 6,44 inçlik bir ekran bizleri karşılıyor. Bunun yanı sıra damla çentik kullanılan modelde, 44 MP değerinde bir ön kamera tercih edilmiş. Genel hatlarıyla baktığımızda ise ince çerçeveler kullanılan modelin şık durduğunu söyleyebiliriz.

Vivo V20

Cihazın arka tarafında ise üçlü kamera kurulumu karşılıyor. Kurulumun en üstünde 64 MP ana kamera bulunurken, ana kameranın altına ortalanmış, yan yana konumlandırılmış 8 MP ve 2 MP değerinde iki adet arka kamera daha bulunuyor.

Vivo V20, Qualcomm’un Snapdragon 720G işlemcisinden güç alıyor. Bunula beraber 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile de birlikte geliyor. 4G bağlantı desteğine sahip olan model, Bluetooth 5.1 ile kutudan çıkıyor.

Vivo V20 Android 11 tabanlı Funtouch OS 11 arayüzü ile kullanılacak. 4.000 mAh pil ile desteklenen model, bu bataryayı 33W hızlı şarj desteği ile dolduracak. Fiyat bilgisine baktığımızda ise yeni modelin 420 Dolar fiyat etiketine sahip olduğu görülüyor. Cihazın ülkemizde satılıp satılmayacağı ise henüz belli değil.

İlgili Haberler

>> Vivo X60 Samsung yonga seti ile geldi

>> Vivo X51 Türkiye pazarında satışa sunuldu