5 Altcoin Büyük Yükseliş Yakalayabilir: Analistler Açıkladı

DeFi uygulamaları gerçek

5 altcoin büyük yükseliş yakalama ihtimaline sahip. Özellikle son dönemlerde hakkında çok fazla konuşulan bu kripto para birimleri beklenenden çok daha hızlı bir şekilde yükseliş gösterecek gibi.

Kripto para dünyası şu sıralar tahmin edilenden çok daha hareketli. Bazı altcoinlerin hızma yetişmek neredeyse imkansız. Kimileri ise düşüşle birlikte durmadan geriye doğru yol alıyor. BTC ise 37 bin doların üzerinde kalmaya gayret gösteriyor. Fakat bu uzun sürmeyecek gibi görünüyor.

Genel olarak piyasa değerlendirmesi yaptığınızda analistlerin en çok önerdiği ilk coin HEX oldu. Bu dijital varlık şu sıralar 0,19 dolar seviyesinden işlem görüyor. Analistler arzı nedeniyle deflasyonist bir yapıya sahip olduğunu düşünüyor. Bu nedenle önümüzdeki günlerde önemli miktarda artış yakalayabilir.

5 altcoin büyük yükseliş görebilir

Kripto para devleri tarafından en çok önerilen bir diğer dijital varlık ise KDA oldu. Kendisi hakkında yeni Solana diyenler bile var. Geleceğin en önemli Blockchain projeleri içerisinde yer alan bu kripto para birimi artış yaşamak için tüm nedenlere sahip. Şimdilik değeri 5 dolar düzeyinde olsa bile hızlı bir şekilde bu durum değişebilir.

5 altcoin büyük yükseliş

Kripto para devleri içerisinde yer alan Solana bir diğer önemli dijital varlık. Özellikle NFT projeleri bakımından vazgeçilmez bir konumda olduğunu söyleyebiliriz. Saniyedeki işlemler 2 bin üzerinde yer aldığı için son derece hızlı bir kripto para birimidir. Analistler tarafından önerilen bu kripto para şu sıralar 100 dolar seviyesini aşmaya çalışıyor.

AVAX ve GLMR coin

Kripto para devleri içerisinde önemli bir yere sahip olan bir diğer dijital varlık ise AVAX oldu. Analistler özellikle AVAX konusunda büyük bir beklentiye sahip. 70 dolar düzeyini aşamayan bu kripto para birimi kısa bir süre içerisinde 100 dolara yeniden ulaşabilir.

GLMR ise bu aralar pek iyi günler yaşamıyor. Polkadot çoklu zincirin geleceği olarak görülen bu kripto para birimi ileride büyük rağbet görebilir.

İlgili Haberler:

>> En Güçlü 2022 Oyun Altcoinleri: Bu Liste Sizi Zengin Edebilir

>> 100x Potansiyelli 3 Altcoin Uzman Analistler Tarafından Açıklandı: 2022’de Patlayabilir