100x Potansiyelli 3 Altcoin Uzman Analistler Tarafından Açıklandı: 2022’de Patlayabilir

Altcoinlerde felaket senaryoları

100x potansiyelli 3 altcoin analistler tarafından açıklandı. Özellikle son dönemlerde ciddi bir düşüş yaşamaları yatırımcıları bıktırmış olabilir. Ancak analistler son derece umutlu.

Bazı kripto para birimleri diğerlerine göre çok daha yüksek potansiyele sahip. Onları erken dönemde keşfetmek ciddi bir kazanç sağlayabilir. Ancak çoğu zaman bu kripto para birimleri erken vakitte alınamıyor. Kripto para piyasalarında negatif görüntü artmaya devam ederken yatırımcılar korkuyor.

Bazı analistler Mart 2020 tarihinde olduğu gibi yatırımcıların çok korktuğunu düşünüyor. Genel olarak piyasalarda bir geriye çekilme durumu var. Elbette balinalar bunu fırsata çevirmeye çalışıyor. Alttan birçok kripto para toplanıyor. Analistlere göre 2022 yılında en fazla yükselme ihtimali olan ilk kripto para birimi Polkadot.

100x potansiyeli 3 altcoin açıklandı

Polkadot genel olarak değerlendirildiğinde blockchain ağlarını birbirine bağlıyor ve güvence altına alıyor. Bu durum onu son derece önemli bir kripto para birimi haline getiriyor. Son derece özel bir dijital varlık olan DOT coin 2022 yılında yeniden 53 dolar seviyelerini aşacak. Bu kripto para birimi şu sıralar 24 dolar seviyelerinde dolaşıyor.

100x potansiyelli 3 altcoin

Hızlı bir yükseliş yakalaması ile birlikte DOT 240 dolar bile olabilir. Öne çıkan bir diğer önemli dijital varlık ise SHIB oldu. Analistler onun şu anda çok ucuz olduğunu düşünüyor. Önümüzdeki aylarda meme token olarak adlandırılan bu kripto para birimi 100 kat artış gösterebilir.

PancakeSwap büyük düşüş yaşadı

Likidite sağlayan kullanıcıların para kazanmasına yardımcı olan PancakeSwap platformu 2022 yılının yıldızları içerisinde yer alabilir. Ne yazık ki şu sıralar fiyatı 10 dolar seviyelerine kadar geriledi. Bu durum yatırımcılarını üzüyor. Ancak analistler CAKE coin için 2022 yılını işaret ediyor. Önümüzdeki aylarda 100 kat artış ihtimal var.

Not: Hiçbir içeriğimiz kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Doğru kararlar vererek parça parça alım yapmak yararınıza olabilir.

İlgili Haberler:

>> PayPal Coin Kripto Para Piyasalarına Geliyor: Beklenmeyen Hamle

>> Kripto Para Yasası Yatırımcıyı Koruyabilecek Mi? Yeni Açıklamalar Var