En Güçlü 2022 Oyun Altcoinleri: Bu Liste Sizi Zengin Edebilir

Türkiye'de Metaverse arsaları

En güçlü 2022 oyun altcoinleri sizler için sıralandı. Özellikle son aylarda bu tür listelere ağırlık vermeye çalışıyoruz. Belki de 2022 yılı bu kripto paralarla size büyük ölçüde kazanç sağlayacak.

Öncelikle kripto para dünyasının çok büyük riskler barındırdığını söyleyelim. Bu nedenle para kazanmak yerine kayıp bile yaşayabilirsiniz. Mümkün olduğunca mantıklı ölçülerde yatırım yapmanız doğru olacaktır. Bazı kripto para birimleri 2022 yılında bu mantık çerçevesinde cebinizi doldurabilir.

Bugüne kadar MANA ve SAND gibi kripto para birimleri çok sert şekilde yükseliş yakaladı. Her ne kadar şimdilerde düşüş görülse bile yine de genel bir yükseliş yaşanıyor. 2022 yılına kripto paralar açısından biraz şanssız girdik. Ancak önümüzdeki aylarda bunun tersine dönme ihtimali yüksek

En güçlü 2022 oyun altcoinleri

Kripto para birimleri içerisinde en fazla önerilen metaverse projelerinden ilki METASTRIKE oldu. Kripto para analistleri genellikle onu önemli bir platform olarak görüyor. Oyuncuların seviye yükseltmesi, görevleri tamamlaması ve NFT kazanmasına dayalı bir oyundur.

METASTRIKE

Zombilerle mücadele edeceğiniz METASTRIKE platformundan sonra şimdi de sıra geldi bir diğer önemli kripto para birimine. SCRW coin heyecan verici ve yoğun bir aksiyon uzay oyunu olarak ön plana çıkan bir platformun tokenidir. Bu oyunda zincirler arası destek sağlamak için çeşitli blockchain köprüleri kurabilirsiniz.

DCAPS veri platformu olarak ön plana çıkıyor

DCAPS bir diğer önemli kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Tamamen veri odaklı olarak geliştirilen bu proje iş dünyasına önemli ölçüde katkıda bulunabilir. İsteyenler bu kripto para birimini satın almakla birlikte aynı zamanda stake edebilir.

Metaverse dünyası her geçen gün büyümeye devam ediyor. Yukarıda sıraladığımız kripto para birimlerinin yükselme ihtimali diğerlerine göre biraz daha yüksek diyebiliriz. Ancak yatırımlarınızı mümkün olduğunca kademe kademe yapmanız sizin açınızdan daha doğru olacaktır. Konu ile ilgili gelişmeler geldikçe aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Kripto para yasakları gündeme bomba gibi düştü: 2022 zor geçecek

>> En Önemli Kripto Para Gelişmeleri: Borsalar Yeniden Şekillendi