500x Yapabilecek Kriptolar Açıklandı: Analistler Bunlara Güveniyor

Kripto paralarda enflasyon

500x yapabilecek kriptolar analistler tarafından açıklandı. Özellikle son dönemlerde bu dijital varlıkların biraz daha düşüş yaşadığı görülüyor. Aslına bakacak olursak uzmanlara göre bu bir alım fırsatı.

Kripto para dünyası bazen beklenmeyen sonuçlar ortaya çıkarabiliyor. Ne yazık ki kimi kripto para birimleri çok sert bir şekilde düşüş yaşıyor. Durum böyle olunca yatırımcılar tedirginlik içinde kalabiliyor. Bazı dijital varlıklar yüzde 1000 seviyelerini bile aşabilirken önemli bir bölümü geri planda kalıyor.

Kripto para dünyasında yatırım yapanların bazıları paralarının yüzde 99 seviyesinde bile eridiğini görebiliyor. Fakat kimi kripto para birimleri erken vakitlerde yapılan yatırımlar nedeniyle iyice yükselebiliyor. Bazı analistler yükselebilecek dijital varlıkları önceden haber verebiliyor. Analistlerin önerdiği kripto para birimlerinden ilki FROYO oldu.

500x yapabilecek kriptolar

Bu kripto para birimi oyun oynarken kazanç sağlayabileceğiniz platformun tokeni. Oyuncular bu oyun içerisinde yer alan varlıkları istedikleri gibi kazanabilir veya takas edebilir. Ayrıca stake gibi bazı fırsatlar da sunuluyor. Bu ekosistem farklı oyunları oynamanız için bir araya getiriyor. FROYO coin bu nedenle yükseliş yaşayabilecek kripto para birimleri içerisinde yer alıyor.

500x yapabilecek kriptolar

Analistlerin en çok güvendiği bir diğer altcoin CAKE oldu. Otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcı olarak bilinen bu kripto para birimi farming yoluyla likidite sağlamanıza yardım ediyor. DeFi uygulaması olan bu platform önümüzdeki günlerde yeni bir yükseliş yakalayabilir. Fiyatı bugünlerde büyük oranda düştü.

NFT tokenler ön planda

Özellikle NFT kripto para birimleri diğerlerine göre bir miktar daha ön planda. TINY coin bunlardan sadece bir tanesi. Kendi koloninizi inşa etmeye ve büyütmeye başlamak için Tiny Colony isimli platformu kullanabilirsiniz. Bu platformdan elde edeceğiniz her şey NFT olarak hesabınızda kalacak.

Reddit kurucusu bile önümüzdeki günlerde oyna ve kazan kripto para birimlerinin daha fazla ön planda olacağını söyledi. Yukarıda saydığımız kripto para birimleri genelde bunu destekliyor.

İlgili Haberler:

>> Tesla Aracıyla Kripto Para Madenciliği: Böylesi Hiç Yaşanmadı

>> Kripto Para Kullanımı Giderek Artacak: İşletmeler Büyük İlgi Gösteriyor