83 Yıllık Ücretsiz Netflix Hesabı İster misiniz? ‘The Old Guard’ Oyunu Hediye...

83 Yıllık Ücretsiz Netflix Hesabı İster misiniz? ‘The Old Guard’ Oyunu Hediye Dağıtıyor


Netflix promosyonda sınır tanımıyor. Yeni filmi The Old Guard’ın tanıtım etkinleri arasında yer alan The Old Guard oyununda en yüksek puanı alan kişi 83 yıllık ücretsiz Netflix hesabı sahibi olacak. 

Netflix’in The Old Guard filmi bir romana dayanıyor olabilir fakat artık bir oyunu var. Bu oyunu en yüksek derecede bitiren kişi ise 83 yıllı ücretsiz Netflix hesabı kazanacak.

Gizli ölümsüz paralı asker grubu hakkındaki The Old Guard filmi geçtiğimiz hafta içerinde Netflix üzerinde yayınlandı ve hemen en çok izlenenler sıralamasına girdi. Charlize Theron ve Chiwetel Ejiofor’un oynadığı aksiyon filmi etrafındaki tanıtım kampanyasının bir parçası olarak Netflix, aynı ada sahip tarayıcı tabanlı bir oyun yayınladı. Baştan aşağı bir dövüş oyunu olan The Old Guard Game içerisnde Andy (Scythia Andromache olarak da bilinir) olarak oynarsınız çift başlı balta ile düşman ordularıyla savaşa biliyorsunuz.

Ne yazık ki bu oyunu oynamak için ABD’den interete giriş yapmanız gerekiyor. Yani Netflix bu promasyonu sadece ABD kullanıcılarına özel sunmuş durumda. Fakat oyunu bir VPN bağlantısı ile ABD IP si ile oynamanız mümkün. Netflix’in ABD genelinde koştuğu bir yarışmanın bir parçası olarak oyunda en yüksek puanı alan oyuncu “Tam Ölümsüz Netflix Hesabı” denilen şeyi kazanacak, ki bu tam olarak 83 yıllık ücretsiz Netflix hesabı. (Netflix’in ücretsiz aboneliği sağlarken ticari olarak hayatına devam edip edemeyeceği ise meçhul)ücretsiz Netflix hesabı

Film, Greg Rucka’nın romanından uyarlanmış durumda. Oyun Gina Prince-Bythewood’un yönettiği filmdeki olaylara dayanıyor. Ve filmde olduğu gibi, ölmek oyunun bittiği anlamına gelmiyor. Oyunda ölürseniz yavaşlıyorsunuz. Yani size ayrılan süre içinde yüksek puan alamak bir hayli zor. 

83 Yıllık Ücretsiz Netflix Hesabı Kazanma Şansı

Oyun 17 Temmuz’da saat 18:00’de (Bu akşam saat 6’da) kullanıcılar ile buluştu. Buradan bağlanacağınız özel web sitesi üzerinden tarayıcı tabanlı oyunu oynamanız mümkün. Ama yukarıda da belirttiğimiz gibi ABD bağlantısı sağlayan bir VPN kullanmanızda fayda var. Netflix tarafından düzenlenen ve bir kişinin 83 yıllık ücretsiz netflix hesabı kazanacağı yarışma 19 Temmuza kadar sürecek. Üç gün içinde en yüksek puanı alan yarışmacı şimdiye kadar sunulan en uzun Netflix abonelik promosyonunun sahibi olacak. 

İlgili haberler

>> Türkiye Netflix Abone Sayısı Ne Kadar?

>> Snowpiercer Hayranları Netflix’e Tepkili! Bakalım Netflix Ne Cevap Verecek?


CEVAP VER