ABD UFO Raporu Kafaların İyice Karışmasına Neden Oldu: Kimse Açıklayamıyor

ABD UFO'ların varlığını

Henüz yeni açıklanan ABD UFO raporu kafaların iyice karışmasına sebep oldu. Bu aralar daha sık görülen tanımlanamayan cisimler rapor halinde vatandaşlarla paylaşıldı. Hadi gelin konuyla ilgili merak edilen bütün detaylara birlikte bakalım.

.

Tanımlanamayan cisimler dünyanın her yerinde ortaya çıkıyor. Hatta bu tür cisimler öylesine fazla ki artık Çin bile özel bir yapay zeka birimi kullandı. Bu birim üzerinden gerekli kontroller yapılıyor. Ayrıca tanımlanamayan cisimlerin diğerlerinden ayırt edilmesi için yine bu yapay zeka aktif bir biçimde kullanılıyor. Sadece şimdi değil aynı şekilde ABD İstihbarat Direktörlüğü konuyla ilgili ayrıntılı çalışmalara yer veriyor.

Amerika Birleşik Devletleri Ulusal İstihbarat Direktörlüğü tarafından yayınlanan UFO raporu ile birlikte kafalar iyice karıştı. Rapor ayrıntılı olarak incelendiğinde 3 farklı ihtimalinin olduğu söyleniyor.

ABD UFO raporu birçok ihtimalden bahsediyor

Öncelikle ilk ihtimalin ABD gizli çalışmaları olduğu söyleniyor. İncelemesi yapılan 21 tanımlanamayan cisimden 18 tanesi hareketleri bakımından alışılmışın dışında. Mesela uzun bir süre havada asılı kalan bir araç yok. Böyle bir teknolojiyi ABD gizli kamu kurumlarının üretmiş olma ihtimali yüksek.

ABD UFO raporu

Yayınlanan raporda bunların yabancı istihbarat birimlerine ait olma ihtimalinden bahsediliyor. Ancak bu ihtimal diğerlerine göre son derece düşük. Özellikle Rusya ve Çin gibi ülkeler konuyla ilgili hedef tahtasında. Rüzgara ters uçabilen ve bir anda hızlı hareket edebilen bir aracın bu ülkeler tarafından üretilmiş olma ihtimali oldukça düşük.

Bilim insanlarının açıklayamadığı bazı olaylar gerçekleşiyor

Yayınlanan raporda yaşanan olayların bilim insanları tarafından açıklanamadığı ifade edildi. Ayrıca çeşitli atmosferik durumlar nedeniyle böyle görüntülerin ortaya çıkma ihtimali var. Kısacası bilim insanları henüz UFO olarak isimlendirilen bu cisimleri tanımlayabilecek teknolojiye sahip değiller.

Dünya dışı gezegenlerden gelen bir cisim olma ihtimali elbette mevcut. Fakat komplo teorisyenleri bu alanı o kadar fazla doldurdu ki açıkçası insanlar böyle açıklamalar yapmaktan çekiniyor. ABD UFO raporu ve uzaylılar hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> UFO Tartışmalarında ABD El Yükseltti: Her Şeyi Açıklayacaklar!

>> Pentagon UFO videolarını yayınladı! Uzaylılar gerçekten var mı?

. . . . .