AirPods Pro 2 için sevindiren haber! İşte çıkış tarihi

AirPods Pro 2

AirPods Pro 2 modelinin çıkış tarihi hakkında ilk ipuçları geldi. Tasarım detayları ve çıkış tarihi belli olan yeni model hakkında işte tüm detaylar.

Son zamanlarda TWS kulaklıkla olan ilgi artmaya devam ediyor. Samsung, Galaxy Buds Pro modelini tanıttıktan sonra ilgi odağı haline geldi diyebiliriz. Apple da boş durmadı ve yeni AirPods modelleri için çalışmalara başladı. Apple, en son geçtiğimiz yılın sonunda AirPods Max kulaklığını tanıtmıştı. Stüdyo kalitesinde performans sunan kafa üstü kulaklık, fiyatıyla dudak uçuklatıyordu. Yakın zamanda ise AirPods TWS kulaklıklarından daha uygun fiyata gelecek AirPods Pro 2 geliyor. İşte yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

AirPods Pro 2, bu yılın ilk yarısında piyasaya sürül­ecek

DigiTimes kaynağına göre AirPods Pr­o 2, 2021 yılının ilk yarısında piyasaya sürül­ecek. İddialara göre AirPods Pro 2, iki farklı versiyona sahip olacak. Bu modellerden biri daha büyük bir tasarıma sahipken, diğeri ise daha minimal olacak. Yeni piyasaya sürül­ecek modellerde ise Bluetooth 5.0, ve eller serbest ‘’Hey Siri’’ özelliğinin gelmesi bekleniyor. Aynı zamanda yeni piyasaya sürülecek AirPods modellerinde daha düşük gecikme sağlanması amaçl­anıyor.

AirPods Pro 2

Tasarımını incelediğimizde, yeni modellerin kulak içi tasarıma sahip olacağı kesinleşti diyebiliriz. Çünkü yeni modellerde aktif gürültü engelleyici özelliği bulun­acak. İddialara göre cihazların iki farklı boyutunda da aktif gürültü engelleyici olacak.

Devre boyutları ortaya çıkan modellerin iki farklı boyutta geleceği kesin diyebiliriz. Büyük boyuta sahip versiyonun, en son piyasaya sürülen AirPods Pro modelinin boyutunda olacağı düşünül­üyor. Fakat küçük versiyonun ne kadar küçük olacağı hakkında henüz net bir sızıntı yok. Fakat iddialara göre Samsung’un Galaxy Buds serisine benzer bir küçüklükte olacak. AirPods modellerinde görmediğimiz tasarım, beklenen ilgiyi uyandıracak mı, merak konusu.

AirPods Pro 2 adıyla piyasaya sürülmesi beklenen iki farklı modelin iddia edilen özelliklerini inceledik. Cihazların fiyatları hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Tasarımlarının nasıl olacağına dair de henüz bir sızıntı mevcut değil. Fakat 2021’in ilk yarısında piyasaya sürülmesine kesin bakılıyor.

İlgili Haberler

>> Apple AirPods Max 5.699 TL’lik fiyatı ile tanıtıldı

>> AirPods 3 olduğu iddia edilen görüntüler ortaya çıktı!