Altcoinlerde 4 Trend Hayatınızı Kurtarabilir: Bunlara Dikkat Edin

Instagram NFT özelliği

Altcoinlerde 4 trend önemli ölçüde hayatınızı kurtarabilir. Piyasanın popüler analistleri bu konuda bazı ayrıntılara yer verdi. Peki hangi yöntemler sizi ayakta tutabilir?

Yaklaşık olarak 3 aydır kripto para birimleri sürekli olarak geriliyor. Bitcoin başta olmak üzere neredeyse tüm kripto para birimlerinde büyük bir çöküş var. Bu durum yatırımcıları büyük oranda endişelendiriyor. Fakat Joe Parys isimli bir analist son derece önemli bazı detaylara yer verdi. Kendisi 2022 yılında takip edilmesi gereken 4 trendi açıkladı.

Yatırım yaparken dikkat etmeniz gereken ilk trend NFT koleksiyonlarıdır. Özellikle son dönemlerde NFT eskisinden çok daha önemli hale geldi. Yatırımcılara güçlü fırsatlar sunan bu tür özellikler iyi miktarda gelir elde etmenizi sağlayabilir. NFT projelerinin 2022 yılında çok ciddi bir değer kazanarak yükseleceğini söyleyebiliriz.

Altcoinlerde 4 trend ön planda

Kripto para birimlerinde takip etmeniz gereken diğer trend ise oyunlar ve metaverse fırsatlarıdır. Blockchain tabanlı oyunlar sayesinde 2022 yılında oluşan düşüşten kurtulabilirsiniz. Gelen son detaylara göre kripto oyun sektörü şu anda 173 milyar dolar değere sahip.

Altcoinlerde 4 trend

Metaverse ve oyun kategorisi el ele büyüyor. Bu 2 kategorinin birbirinden ayrı düşünülme ihtimalinin olmadığını söyleyebiliriz. Özellikle oyun dünyasına meraklı olanlar aynı zamanda metaverse projelerine de yöneliyor. SAND ve MANA gibi kripto para birimlerini takip edebilirsiniz.

DeFi ve Launchpad fırsatları

Kripto para analistleri DeFi konusuna büyük bir önem gösteriyor. Özellikle son dönemlerde kilitli bırakılan DeFi token sayısında gözle görülür bir artış var. Şu andaki kilitli miktar 92 milyar dolara ulaştı. Sadece bu bile önümüzdeki yıllarda hangi sektörün daha fazla kullanılacağını gösteriyor.

Analistler son olarak Launchpad fırsatlarını öneriyor. Bazı projeleri erkenden almanızı sağlayan Launchpad, benzersiz bir büyüme sağlayabilir. Özellikle son dönemlerde bu alana yönelen yatırımcı sayısında önemli miktarda artış var. Tüm bu yöntemler sayesinde 2022 yılında avantajlı konuma geçebilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Kripto Para Dünyasına FED Tokadı: Büyük Hareketlenme Var

>> Kripto Para Yasası Netleşmeye Başladı: Güzel Haberler Var