Samsung Galaxy S22 Tanıtım Videosu Sızdırıldı: Serinin En İyisi!

Galaxy S22 Tanıtım

Samsung Galaxy S22 serisinin tanıtım videosu sızdırıldı. İşte ülkemizde de satışa sunulacak yeni model hakkında tüm detaylar.

Samsung’un Galaxy S22 serisi, uzun süredir beklenen Samsung’un amiral gemisi serisi olarak karşımıza çıkıyor. Yakında sunulacak modelin ,hem kamera anlamında hem de işlemci, pil vb. konusunda rakiplerinden çok daha üstün olması bekleniyor. Seri henüz tanıtılmadığı halde, ortaya çıkan bilgilere göre kullanıcıların olumsuz düşüncelere sahip olduğu bir konu mevcut. Pil konusunda 45W’lık hızlı şarj desteği ile kullancııların beğenisine sunulacak olan modelin, orta segment modellerle dahi kıyasladığımızda düşük kaldığını söyleyebiliriz. Fakat sızdırılan diğer detaylara göre değerlendirdiğimizde hızlı şarj detayının ufak bir sorun olduğunu söyleyebiliriz. Yakında tanıtılması beklenen modelin resmî tanıtım videosu sızdırıldı. İşte ülkemizde de satışa sunulacak olan S22 serisi modelleri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy S22 Tanıtım Videosu Sızdırıldı: Serinin En İyisi!

Galaxy S22 Plus

Bildiğiniz üzere önümüzdeki haftalarda Samsung tarafından gerçekleştirilecek olan Unpacked etkinliği ile birlikte birçok Samsung modeli tanıtılacak. Fakat bu etkinlikte en çok beklenen modellerin Galaxy S22 serisi olduğunu belirtelim. Geçtiğimiz günlerde birçok detayı ortaya çıkan modellerin tanıtım videosu sızdırıldı.

Ortaya çıkan ilk detayları incelediğimizde seri ile birlikte karşımıza çıkacak 3 modelin de beklendiği gibi bir tasarıma sahip olduğunu görmekteyiz. Geçtiğimiz günlerde tasarım detayları ortaya çıkan, S serisi ile karşımıza çıkacak Galaxy S22, S22 Plus ve S22 Ultra modelleri, tıpkı geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan görseller ile örtüşen tasarıma sahip. Bununla beraber S22 modeli hakkında da bazı ortaya çıkan detaylar mevcut.

Galaxy S22 ve S22 Plus modellerinde 50 MP değerinde ana kamera bulunacak. Batarya tarafında ise, S22, 3.700 mAh, Plus, 4.600 mAh, S22 Ultra ise 5.000 mAh devasa batarya ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni modeller hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Daha fazlası için takipte kalın

İlgili Haberler

>> Xiaomi 11T 256 GB İnceleme. Xiaomi’nin Yeni Amiral Gemisi Hakkında Tüm Detaylar Bu Videoda!

>> Samsung Galaxy S22 Serisi Şarj Hızı İle Hayal Kırıklığı Yarattı!