Amazon Prime Bedava Oyun Dağıtıyor: Battlefield 1 ve 5 Ücretsiz!

Amazon Prime tarafından dağıtılan iki bedava oyun tarihin en önemli iki savaşını konu alıyor

Amazon ücretli servisi Prime üyeleri için bedava oyun vermeye devam ediyor. Özetle servise üye olanlar Battlefield 1 ve 5’i ücretsiz alabiliyor. İşte detaylar haberimizde…

2016 yapımı Battlefield 1 ve 2018 yapımı Battlefield 5, hala çok sevilen oyunlar. Numaralandırma sistemi biraz garip olsa da bu iki oyun serinin en güncel iki oyunu. Üstelik çevrim içi çoklu oyunculu yapımlar arasında en popüler olanlarından bir tanesi. Bu yüzden oldukça lezzetli yapımlar olan bu iki oyuna sahip değilseniz fırsat bu fırsat. 

Üstelik bu iki oyunu hala oynamadıysanız Amazon’un bir servisi olan Prime Gaming iki oyunu ücretsiz veriyor. Kısacası bu oyunları şu anda Prime hesabınızla giriş yaparak Origin hesaplarınıza eklemeniz mümkün. İlk olarak 4 Ağustos’a dek Battlefield 1’i almanız mümkün olacak. Tarihler 2 Ağustos’u gösterdiğinde ise Battlefield 5’in dağıtımı başlayacak. O oyunu da 1 Ekim tarihine dek Origin hesabınıza eklemeniz mümkün olacak. Prime Gaming hesabınızdan oyunu talep ettiğinizde size bir kod verilecek, kodu Origin hesabınıza tanıttığınız zaman oyun size ait olacak.

Uber Bodrum hizmeti

Amazon Prime tarafından dağıtılan iki bedava oyun tarihin en önemli iki savaşını konu alıyor

Şu anda alabileceğiniz Battlefield 1 sizi Birinci Dünya Savaşı’na götürüyor. Bununla birlikte oyun sinematik tek oyunculu etkileyici hikayelere sahip. Ayrıca düşman gözünden bile olsa Çanakkale Savaşı’nın etkileyici atmosferini hissetmeniz bu oyunda mümkün. Sonuçta çok az oyunun konu aldığı bu savaşı deneyimlemek için bu oyunu ücretsiz almak oldukça şanslı bir durum.

Battlefield 5 ise bizleri İkinci Dünya Savaşı’na götürüyor. Ayrıca bu oyun daha yoğun bir çok oyunculu ortamıyla biliniyor. Battlefield 1’in başarısı üstüne geçmiş teması üstüne devam eden bu yapım hala serinin en güncel oyunu.

Bu bedava iki oyun serinin beklenen yeni yapımı Battlefield 2042’nin öncesinde geliyor. Üstelik serinin yeni yapımı bu iki oyunun üstünde 128 kişilik savaşları mümkün hale getiriyor. Lakin bu oyunun tek kötü yanı artık tek kişilik bir hikaye modunun olmaması.

Amazon’un aylık 7,90’a sunduğu Prime servisi, birçok önemli avantaja sahip. Prime üyesi olduğunuzda ilk olarak ücretsiz kargo ve avantajlardan yararlanıyorsunuz. Bununla birlikte Prime Video servisini kullanmak da mümkün oluyor. Eğer bu iki oyunu ücretsiz olmak istiyorsanız bu linkten servise üye olmanız mümkün.

Diğer haberler:

>> Analistler Yüzde 860 Artacak Kripto Parayı Açıkladı: Beklentileri Aşacak 

>> Instagram Fenomenlerinin Aylık Geliri Dudak Uçuklatan Seviyelere Ulaştı: Bu Rakamlara İnanamayacaksınız